AddMeFast

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Selamün Aleyküm ;

32QQYA.png

Resimde gördüğünüz gibi bu kadar kredim var. Bu krediyle bir çok işimi halledebiliyorum. Çokta yardımı dokunuyor. Fakat şöyle bir sorun var krediyi kasması baya bir vakit alıyor. :yaho1 Onun için en kolay yönden kredi kasmak istiyorum. İmacros'la cok kastım puanımı ve zaten buralara kadar geldi. Youtube'den öyle bir videolar görüyorum ki yabancı adamlar tek tıkla 15 - 20 dakikada milyonlarca kredi yapıyor. Tabi programlar paralı sanırım :RpS_unsure: Varsa bi önerisi olan ulaşabilir mi ?.

GamBit58

Yeni üye
19 Tem 2014
45
0
Dostum böyle siteler malesef botlara krşı sağlamlar botları denemeni tavsiye etmem.Genellikle hilelein linklerini verdiklerinde Survey oluyor onlarda dolandırıcılıktn başka bişey değil.Bence sen emeğinle kasmaya devam et :)

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Öncelikle yazı boyutunuzu küçültünüz.O izlediğiniz videolardaki programları bularak baslayın derim :)

Dostum böyle siteler malesef botlara krşı sağlamlar botları denemeni tavsiye etmem.Genellikle hilelein linklerini verdiklerinde Survey oluyor onlarda dolandırıcılıktn başka bişey değil.Bence sen emeğinle kasmaya devam et :)

Yazı boyutunda ilgi çekmek için yaptım. İzlediğim videolardaki programlar ücretli sanırım zaten yabancı olduğu için pek bir şey anlamıyorum videolardanda anlasam neyse. Aynen kardeş Sağolasın.

DeJavuMonJe

Katılımcı Üye
6 Nis 2013
532
0
Antalya
Bende imacros ile kasıyodum. en iyisi o kardesim :D

imacrosla uyurken afk bırak sabaha 50000 kredi fln

Su an calisan imacro varmi birinizde? Benim bilgime göre su an imacroslar calismiyor

İmacros iyide bazen hata veriyor bir şey oluyor yine 1-2 saatliğine bırakabiliyorsun. Ama bazen basında durman lazım yani :RpS_unsure: İmacros kodlarını bulabilirsin cok kolay yaz googleye gelir herhangi biri çalısıyor zaten.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.