Adım Adım Hacker Olmak İstermisin?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bounte

Yeni üye
9 Nis 2016
45
0
bingöl kiğı
bir arkadaş ben hackerim dedi dedim bir hacker kendini göstermez bile sen değilsin dedim dedi hackerim tmm dedim cmd yi anlat ve bannabilgisayar dilkini söyle dedim nedir mal gibi kaldı hahaha

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
bir arkadaş ben hackerim dedi dedim bir hacker kendini göstermez bile sen değilsin dedim dedi hackerim tmm dedim cmd yi anlat ve bannabilgisayar dilkini söyle dedim nedir mal gibi kaldı hahaha

Yalnız cmd dediğimiz olay bilgisayarın komut sistemi. " Start chrome.exe "türünden. Bilgisayar dili derken hic bir şey anlamadım ? Az konuyu ac.

MythArrow08

Yeni üye
8 Eyl 2016
44
0
Ağrı
Aklına Sağlık Cmd: ms-dos uygulama için gerekli olan bir konsoldur.İlk.Hacker Olmak İsttiyenler İçin Acemiler Kullanır.

Rainshy

Uzman üye
10 Tem 2013
1,896
3
Brute 5 gun vs demissin tavsiye etmiyorum demişsiniz orası yanlış bence emeğine sağlık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.