ADmin Hashı Çalarak Site HAcklemek Çok Kolay Videolu Geniş Anlatım

emre163

Üye
11 Kas 2006
120
0
yok kardeşim ya ben siteye 10 tane hash girdim rahat bana yazdığı yazı şu bu ne demek oluo annamadım bende
Sorry your request can not be processed. Your ip has been found listed in xbl.spamhaus.org. /str0ke
ne denek bu????lütfen cvp abi..

becauseofyou

Yeni üye
12 Şub 2007
17
0
Hash tamam www.milw0rm.com sitesinden giriyirum ama bana sifreti vermiyor status nofound diyor password yok..bunu nasıl halledecegiz arkadaslar...Bence burası cok önemli birisi bu konuyu acıklıga kavusturursa cok sevinecegim...

Anonymous

Katılımcı Üye
25 Kas 2006
849
5
İstanbul Geceleri
Hash tamam www.milw0rm.com sitesinden giriyirum ama bana sifreti vermiyor status nofound diyor password yok..bunu nasıl halledecegiz arkadaslar...Bence burası cok önemli birisi bu konuyu acıklıga kavusturursa cok sevinecegim...

Sebebi Sitede HAsh Kabul Edilecekerin Olmaması Olabilir yani hashı Ekleyecek yer olmayabilir yada aynı ip adresinden iki veya daha hash kabul etmiyor olabilir dediklerimi dikkate alırsan yapacağına eminim sabah saatlerinde veya akşam saatlerinde hashı kırmayı denersen kabul eder daha az yoğun olduğu için

ByDaRk.13

Yeni üye
13 Nis 2007
3
0
Cehennem
Döküman da sorun yoqda anlayamadım bişi war perl bende baglantı hatası weriyor Bilen we Cözen warsa Pls yazsın bu sorunu

ByDaRk.13

Yeni üye
13 Nis 2007
3
0
Cehennem
Bende Senin demek istediğini anlamadım perl sende nasıl bağlantı hatası veriyor benim verdiğim linkten indirmedinmi bağlantı hatası vermesi imkansız sende sorun var

Ben senin dökümana yada werdigin programa bişi demiyorum Benm bil. connection fail diyo yani senin dedigin gibi. de çöemedim bi türlü acaba bilen war mı diye yazdım zaten

becauseofyou

Yeni üye
12 Şub 2007
17
0
Acıklamaların icin tsk ederim Anonymous... Merak ettigim bir sey var bir hash degeri farklı bir kac sekilde cevrilebilirmi? yoksa sabit bir degermidir. Md4- md5 olayını kastetmiyorum.. md5 olarak konusuyorum...Aydınlatıcı cevabınızı bekliyorum...Tskler..

DeimoS 18

Kıdemli Üye
15 Nis 2007
3,088
3
Bursa
anymous salağı ne kuralı diyip duruyosu lan hayvan oğlu hayvan hacklerim görürsün ha iykide kural varmış şeye bak

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.