ADmin Hashı Çalarak Site HAcklemek Çok Kolay Videolu Geniş Anlatım

BlueLegeNd84

Yeni üye
7 May 2007
6
0
ya cok sagol kardeşim cogu program sımdı kımse yanlıs anlamasın yalan cıkıyo senınkıler hep gercek adreslerı tesekkur ettım büyüksün :D

CuMHuR

Yeni üye
5 Eki 2006
21
0
paylaşım için saol, büyük emek vermişsin ama bende işe yaramadı.. harfien uyguladım admın kodları gelmedi, siteye girip ilerleme gibi de bi olanağı kalmadı..

hamdullahlı

Yeni üye
25 Mar 2007
37
1
kardeş sağol böyle konularıda hep sen veriyorsun çokda işime yarıyor emin olabilirsin!!!...
EMEGE SAYĞI LÜTFEN!!!...

Son düzenleme:

msn adamı

Üye
10 Ara 2006
122
2
Haha vbulletin bu vbulletinide kırması zor:)uğraşmayın boyle şeylerle

Çok Biliyosun Madem Çek Bi Video Görelim be Kadar Bildiğini
Anonymous

lan siz ne kadar şerefsizsiniz beni deli ettin olum arkadaş kalkmış bizler için video çekmış kafa patlatmış en önemliside bilgisini paylaşmış unutma artık kimse kimseye bilgini vermezken bu arkdaşımız bizler için elinden geleni yapıyor siz kalkmış neler sölüyorsunuz ben sizin gibi adamlara şerefsiz derim sen eger o videoyu indirip izlemediysen ben hiç bir şey bilmiyom ama baktın beceremiyon hemen adama laf atıyon demi madem çok biliyon sen bi video çekte biz izliyelim olmaz mı ??? bilmiyorsanda bilenin işine karışma adam akıllı takıl sitede arkadaşımn yerinde ben olsaydım senin gibi insanlar değil video ...... neyse herkez üslübünü bilsin arkdaşlar bilmiyorsan defol git burdan buranın adını kirletme barı bi sorunun varsa da özel msj at vereyim msn gel :diablo :diablo :diablo :diablo

LiveForewer

Yeni üye
29 May 2007
20
0
ya arkdaslar ben buluorum arada bi o hashlarıcmd de ama milw0rm a girmıo proxy ile girıorum bu sefer yarım saate kontrol etmıo bi de cogunlukla diğer md 5 lerle baqıorum gene de şifre falan werdiği yok bana yardımcı olabilcek war mı acaba

Theatvailor

Yeni üye
29 Haz 2007
7
0
arkadaşlar bu yöntem işe yarar bi yöntemdir ancak uygulama sırasında size lazım olacak olan site adresi israil ise site ismi sonuna .il koymayı unutmayın örn siteadı.co.il bu şekilde yazmazsanız dos komit sistemi size hata werecektir ;Saygılarımla ...

Son düzenleme:

Theatvailor

Yeni üye
29 Haz 2007
7
0
Sans arkadaşım arama motorunda milworm die arattığında karşına çıkacak olan milw0rm.com'da dirkt powered by vbulletin seçeneğine girmeni tawsiye ederim (tabii gerekli işlemlerin kısalması için)

ρℓαуєяσнαт

Kıdemli Üye
9 Nis 2007
2,299
18
ya millet hash leri felan çalmayı öğrendim ama şu hash kırma nasıl yapılıyor anonymus bunuda bi paylaşırsan bizle çok makbule geçicek

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.