ADmin Hashı Çalarak Site HAcklemek Çok Kolay Videolu Geniş Anlatım

P-MaN

Yeni üye
24 Şub 2008
2
0
-] CONNECTION FAILED at C:\Perl\bin\exp.pl line 47.

bu hata çıkıyor karışma arkadşım bunu düzeltmem için ne yapmam gerekiyor acaba ?

LonelyShadow

Yeni üye
24 Tem 2010
13
0
Abi cmd de herseyi dogru yapıyorum bizim hocanın sıtesi var hocaman.net perl exp.pl hocaman.net / 1 yazıyorum report geliyo orda hash yok neden olur boyle anlatır mısın ???

sagopa19

Üye
3 Ara 2009
91
0
Turkey
aynen öyle imkansız demiyelim de cok zor..kafayı yicem bulamıyor arkadaş..bütün siteler no found çift kriptolanmış hash vbulltein hashnı kıramadım ... please yardım edeck veya kırabilen varsa yardım etsin..

sagopa19

Üye
3 Ara 2009
91
0
Turkey
bide vbulletein lerin md5 ini kıracak md5 kırıcı olsa kırcaz da ...!! yok iste iki kere şifrleliyorlarmıs md5 hash numaralarını... bilgisi olan varsa vbulltein md5 hash numaralarını kıracak arkadasımız yardım etsin...plase

santro

Yeni üye
19 Eyl 2009
3
0
Ya ben sana ö.m atamıyorum 40 yorumum olmadıgı ıcın senden bır ıstegım var sen bana atabılırmısın Anonymous Kardeşim..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.