Admin panel

SultanATSIZ

Uzman üye
13 Ocak 2018
1,674
34
TURAN
Site sahibi admin giriş yeri kaldırmamışsa ve siteden giriş yapılıyorsa İntelli tamper programını kullanarak site içindeki dosyalara bakıp admin giriş yerini bulabilirsin. Alttaki postta intelli tamperin indirme linki ve kullanım videosu bulunmaktadır.Admin giriş yeri yoksa sitede site hangi scripti kullanıyorsa o scritp ile ilgili geçmiş zamanlarda exploit bulunmuş mu onlara bak exploit ile girmeye dene.

https://www.turkhackteam.org/8082399-post37.html

hinda

Üye
24 Şub 2019
59
0
Pekala indirdim. Umarım başarırım
Site sahibi admin giriş yeri kaldırmamışsa ve siteden giriş yapılıyorsa İntelli tamper programını kullanarak site içindeki dosyalara bakıp admin giriş yerini bulabilirsin. Alttaki postta intelli tamperin indirme linki ve kullanım videosu bulunmaktadır.Admin giriş yeri yoksa sitede site hangi scripti kullanıyorsa o scritp ile ilgili geçmiş zamanlarda exploit bulunmuş mu onlara bak exploit ile girmeye dene.

https://www.turkhackteam.org/8082399-post37.html

Qwx

Kıdemli Üye
30 Nis 2012
2,728
13
Merhaba,
Eğer ki admin panel giriş yolunda absürt bir değişiklik olmadı ise Wfuzz adlı araç ile admin panel bulma işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

hinda

Üye
24 Şub 2019
59
0
Moderatör tarafında düzenlendi:

RootAdam

Katılımcı Üye
31 Ara 2018
710
7
-
Öncelikle Hedef Aldığın Her Siteye Index Atamazsin Açık Olmalı...
Çeşitli Toolar Var , Çeşitli Exploitler Var Bu Yöntemleri Kullanarak Amacina Ulaşabilirsin Youtubeden Videolar İzleyip Uygulamanı Tavsiye Ederim Onun Harici Piyasada Kimse Sana Hususi Eğitim Vermez Hocam İyi Forumlar Yinede Forumdaki Diğer Konulara Bakabilirsiniz

hinda

Üye
24 Şub 2019
59
0
ben kimseden özel bir eğitim talebinde bulunmadım genel olarak konu açıyorum verilen komutları yerine getirerek amacıma ulaşmak istiyorum
sizede iyi forumlar
Öncelikle Hedef Aldığın Her Siteye Index Atamazsin Açık Olmalı...
Çeşitli Toolar Var , Çeşitli Exploitler Var Bu Yöntemleri Kullanarak Amacina Ulaşabilirsin Youtubeden Videolar İzleyip Uygulamanı Tavsiye Ederim Onun Harici Piyasada Kimse Sana Hususi Eğitim Vermez Hocam İyi Forumlar Yinede Forumdaki Diğer Konulara Bakabilirsiniz

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.