Adobe Photoshop CS3 Katılımsız -Türkçe Full

escuper

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
606
0
unknown
.

Merhaba Arkadaşlar Çoğu Kişininde Kullandığı Profosyonel Shop Programını Türkçe ve Katılımsız Full Haliyle Sizlerle paylaşıyorum

RVmMga.png

50,1 MB

Kısaca Özellikleri :

• Fotoğraflar üzerinde düzeltme, kesme, boyutlandırma, kırpma, montaj, renklendirme gibi işlemler yapmayı

• Reklâmlar, hareketli çalışmalar, ara yüzler oluşturmayı
• Web siteleri için bannerlar, buttonlar, reklamlar yapmayı sağlayan, ve daha bir çok özellikleriyle kullanıcılara sunulan muhteşem bir programdır.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

%C4%B0ndir-Butonu.png

Direct Download ( Direkt İndir ) 50,1 MB

Sözlü ve Resimli Kurulum İçinde Mevcuttur

Anlatım Ve Kurulum By Escuper

Son düzenleme:

cor-vo

Yaşayan Forum Efsanesi
23 Tem 2013
7,984
1
122
bari cs4 cs5 koysaydın :D fakat buda çok iyi bir sürümü. fakat yinede yeni sürüm isteyen olursa Adobe'un sitesinden indirip crack yapabilirsiniz. zaten crack'i bulmak kolay.

Paylaşım için teşekkürler.

escuper

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
606
0
unknown
bari cs4 cs5 koysaydın :D fakat buda çok iyi bir sürümü. fakat yinede yeni sürüm isteyen olursa Adobe'un sitesinden indirip crack yapabilirsiniz. zaten crack'i bulmak kolay.

Paylaşım için teşekkürler.

Rica ederim Dostum. :) Benim amacım 5-10 Gb lık programı değilde 50 mb lık olan Full katılımsız programı indirmek isteyenler için konu açtım. :) Malum 5-10 Gb lık Programı indirmek epey zaman alabiliyor. bu 50 Mb maximum 15 dk da indirip kurulumu tamamlayabilirsiniz.

İlgine teşekkür ederim :)

hsyn25

Yeni üye
10 May 2014
3
0
öncelikle emeğinize sağlık.
Dosyayı indirdim talimatlara göre açtım ve yüklemek için uygulamayı çalıştırıyorum ama kurulmuyor. Neden olabilir acaba?

escuper

Katılımcı Üye
16 Tem 2013
606
0
unknown
öncelikle emeğinize sağlık.
Dosyayı indirdim talimatlara göre açtım ve yüklemek için uygulamayı çalıştırıyorum ama kurulmuyor. Neden olabilir acaba?

Hayır talimatlarıma uymamışsın demekki.. rar'dan çıkarıp direkt olarak çalıştırıyosun.. yani setup dosyası yok

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.