Adventure Quest World Hile İsteği

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Arkadaşlar ben forumda yeniyim. Konuyu doğru yere bile açtığımı bilimiyorum. Lütfen bunun için beni uzaklaştırmayın. Sadece adventure quest world adlı oyunun hilesini rica edicektim. Tek kendim için istemiyorum. Bu oyunu oynayanlar içinde istiyorum. Oyunda çok yabancı var ve Türkleri hep yeniyor. Bu sebeple bu konuyu açmayı düşündüm. Oyunun bottan başka hiçbir hilesi yok. Siz Üstadlar bu oyuna bir hile yaparsınız diye düşünüyorum. İnterneti çok aradım ama bottan başka hile bulamadım demekki bu oyunun hilesini yapmak zor ama size güveniyorum. Çünkü siz Türk Hack Team hackerlerisiniz elinizden bir şey kurtulmaz. Lütfen el ele verip oyunu türkler olarak zaptedelim. :)

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Al Dene :

Aqw Para Hilesi Söylicem.
-İlk Baş +5 level Olmanız Lazım.
-Sonra Crash Site Gidip Oradaki İlk 3 Görevi Alıyoruz.
-3 Görevi Aldıktan Sonra o 3 Görevi 12 Kere Yapıyoruz
-Daha Sonra 1.Görev Bitti Gidip Tamamlayın.
-3 Tane Eşya Alıcaksınız Bu 3 Eşyayı Görevleri Tamamladığınızda Swordhaven war Map’te Oraya Girip Satacaksınız.
-Görevi 12 Kere Yaptıktan Sonra Kazandığınız Para:765.000 Olcak.
Not:
İsteyen Hesaplaya bilir.
-3 Görevde Toplam 7500g kazanıyoruz.
-Bunları Sattıktan Sonra 12 Tane daha O Görevden Yaptıktan Sonra 765.000 Paramız Olcaktır.
Çözüm:
-1 Görev=7500(Arada 2500-1250g lik kasklar düşürüyo bunları ayrı hesaplayın.)
-7500×12=765.000

LEVEL ATLAMA ŞİFRESİNİ BULDUM
KONUŞMA YERİNE GİRONUZ SONRA: 4-SGHA;6566 YAZIN SONRA KAÇ LEWEL ATLICANIZ DİYE Bİ YER ÇIKIYO CLEAR YAZANA BASINCADA EN SON LEWELE ÇIKMIŞ OLUYOSUNUZ

ALINTI YAPTIM BELKİ CALISIR .

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Al Dene :

Aqw Para Hilesi Söylicem.
-İlk Baş +5 level Olmanız Lazım.
-Sonra Crash Site Gidip Oradaki İlk 3 Görevi Alıyoruz.
-3 Görevi Aldıktan Sonra o 3 Görevi 12 Kere Yapıyoruz
-Daha Sonra 1.Görev Bitti Gidip Tamamlayın.
-3 Tane Eşya Alıcaksınız Bu 3 Eşyayı Görevleri Tamamladığınızda Swordhaven war Map’te Oraya Girip Satacaksınız.
-Görevi 12 Kere Yaptıktan Sonra Kazandığınız Para:765.000 Olcak.
Not:
İsteyen Hesaplaya bilir.
-3 Görevde Toplam 7500g kazanıyoruz.
-Bunları Sattıktan Sonra 12 Tane daha O Görevden Yaptıktan Sonra 765.000 Paramız Olcaktır.
Çözüm:
-1 Görev=7500(Arada 2500-1250g lik kasklar düşürüyo bunları ayrı hesaplayın.)
-7500×12=765.000

LEVEL ATLAMA ŞİFRESİNİ BULDUM
KONUŞMA YERİNE GİRONUZ SONRA: 4-SGHA;6566 YAZIN SONRA KAÇ LEWEL ATLICANIZ DİYE Bİ YER ÇIKIYO CLEAR YAZANA BASINCADA EN SON LEWELE ÇIKMIŞ OLUYOSUNUZ

ALINTI YAPTIM BELKİ CALISIR .

İmkansız ne diyorum çok aradım. Bunlar internette olan saçma sapan şeyler ve hilede değil. Level atlama kodu ise zaten fos :D yine de araştırdığın için sağol. Bu forumdan beklerdim gerçekten ama çıkmadı işte belki ileri ki zamanlarda yazan birisi olurç

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.