Ahmed!!!!!..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Th3JaCk

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Ağu 2012
10,001
0
S.a Taran pasam benim sLayEr kardesim şifremi unutmusum dile kolay 2 sene 4ay oldu =) özel msj atamıorum sanada 40msj atman gerekiormus özel msj için kusura bakma buradan sesimi duyurabiliorum sana 2sene 4aydır giriş yapmadığım içn msnimde yalan olmuş. Dostum şuan acelem var bana özel msj ile msn adresini ve telefon numaranı ver ben yarın az bi işim var onları hallettikten sonra sana dönücem neyse bıremın şimdilik kaçtım aLLaha emanet bu arada bedri'mi halleder sen mi şu bnm şifreye bi el atın hadi see y0u..

Ahmed

Özel Üye
28 Eyl 2006
437
0
S.a Taran pasam benim sLayEr kardesim şifremi unutmusum dile kolay 2 sene 4ay oldu =) özel msj atamıorum sanada 40msj atman gerekiormus özel msj için kusura bakma buradan sesimi duyurabiliorum sana 2sene 4aydır giriş yapmadığım içn msnimde yalan olmuş. Dostum şuan acelem var bana özel msj ile msn adresini ve telefon numaranı ver ben yarın az bi işim var onları hallettikten sonra sana dönücem neyse bıremın şimdilik kaçtım aLLaha emanet bu arada bedri'mi halleder sen mi şu bnm şifreye bi el atın hadi see y0u..

A.s
Kankaaaaaa inş sensindir.Msn attım kanka hemen ekle.:S:S:S:S
KAnka mesajını muhakkak bekliyorum. :S Çok özledim kanka seni.

Th3JaCk

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Ağu 2012
10,001
0
yok fake bu fake =) kardesm bnm karşında has be has bir sLayEr duruor..özeline gerekeni yazdım zaten..bu arada bnm sLayEr'ın şifresini bana msj at..bu konuyuda silersin sana zahmet..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.