Airgeddon Türkçe Karakter Sorunu Nasıl Çözülür?

cix39

Yeni üye
18 Mar 2021
45
2
selamlar

airgeddon sayesinde petabayt hatta exabayt dolu dosyaları yer problemi olmadan rahatça cap dosyalarına şifre denmesi yapabiliyorum, bu gerçekten mükkemel oldu ama şunu fark ettim tr karakter desteği yok, bu bir sorun mu tam emin değilim modem şifrelerine tr kakarakterler yazılıyorsa büyük sorun ha yazılamıyorsa evt bir sorun değil eğer modem şifrelerine tr karakter desteği varsa o zaman ne yapılacak ?

V3YS0Z

Kulüpler Genel Sorumlusu
3 Şub 2015
2,492
660
Türkiye Cumhuriyeti
selamlar

airgeddon sayesinde petabayt hatta exabayt dolu dosyaları yer problemi olmadan rahatça cap dosyalarına şifre denmesi yapabiliyorum, bu gerçekten mükkemel oldu ama şunu fark ettim tr karakter desteği yok, bu bir sorun mu tam emin değilim modem şifrelerine tr kakarakterler yazılıyorsa büyük sorun ha yazılamıyorsa evt bir sorun değil eğer modem şifrelerine tr karakter desteği varsa o zaman ne yapılacak ?
Merhaba cix39,

Hangi aracı kullanıyorsun? Benim hatırladığım kadarıyla Türkçe dil desteği vardı ve aşağıya bıraktığım konuda da Türkçe dil desteği olduğu belirtiliyor, göz atmanı öneririm:

https://www.turkhackteam.org/konular/wifi-hack-sifre-airgeddon.1919003/

İyi Forumlar...

cix39

Yeni üye
18 Mar 2021
45
2
Merhaba cix39,

Hangi aracı kullanıyorsun? Benim hatırladığım kadarıyla Türkçe dil desteği vardı ve aşağıya bıraktığım konuda da Türkçe dil desteği olduğu belirtiliyor, göz atmanı öneririm:

https://www.turkhackteam.org/konular/wifi-hack-sifre-airgeddon.1919003/

İyi Forumlar...
program tr desteği var ama oluştrulan worldlistler de tr desteği yok eğer gider kendim tr karakterlerini eklersemde aircrack çöküyor

Not: akli linux kullanmıyorum airgeddon için gereken tüm araçları linux mint kendim indirdim

cix39

Yeni üye
18 Mar 2021
45
2

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.