Airties RT-206 v4TT Kablosuz Modem Port Açma Resimli Anlatım

kemale55

Uzman üye
27 Haz 2012
1,018
0
İzmir
İlk olarak arama bölümüne 192.168.2.1 yazıyoruz.

JxIPw8.png

Modem arayüzümüze giriyoruz Kullanıcı adı:Admin Şifre: Modem Şifreniz

DVAydn.png

Modem arayüzümüze girdik şimdi sırasıyla Nat-Port Yönlendirme ye tıklıyoruz önümüze gelen sayfadaki Yeni butonuna tıklıyoruz

KwPxHy.png

Port açma bölümümüze geldik.Ben örnek olarak Darkcomet Rat ın portunu açacağım.
Kural adı: portunu açacağınız programın ismi.
Lan Arabirimi ve Wan Arabirimine dokunmayın.
Yeni ıp adresini öğrenmek için Başlattan çalıştıra tıklayıp "cmd" yazıyoruz.Önümüze gelen yere ipconfig yazıyoruz.Orda karşınıza Ip adresleriniz çıkacak ordan IPv4 Adresi yazan yerin karşısındaki IP yi kopyalayıp Yeni Ip Adresi yazan bölüme yapıştırıp "Ekle" butonuna tıklıyoruz.

4mWgcb.png

Uygulama Adı: Portunu açacağınız programın ismi.
TCP Portları Ve UDP Portları na açacağınız port numarasını yazın ve "ekle" butonuna tıklayın.Ardından Kaydet butonuna tıklayın.

JHgvqW.png

önünüze gelen sayfada resimdeki gibi bir görüntü varsa doğru yoldasınız demektir.

Sıra geldi modemi yeniden başlatmaya.Sırasıyla ARAÇLAR-Yeniden Başlat a tıklıyoruz.

Ve modemin yeniden başlatılmasını bekliyoruz.İşlem tamamlandıktan sonra port açılmış olacaktır.Kolay gelsin.

Bir yerde takılan veya bir sorunla karşılaşan mesaj atabilir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

berkhakann

Katılımcı Üye
27 Haz 2013
505
0
Ya bende 192.168.2.1 siteyi yazıyorum kullanıcı adını felan herşeyi yinede girmio siteye

16 Şub 2012
54
0
usta ben acıyorum modemde acık gozukuyor ama sıtede kontrol edıyorum kapalı gozukuyor buna bı cozumun varmı

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.