☞ Ajans Ekibi ☜ Soru Cevap

HackerPluss

Katılımcı Üye
26 Kas 2020
654
6
THT Toprağı

aA0Vdn.png

Ajans Ekibine Soracağınız Soruları Buradan Sorabilir Önerilerinizi Atabilirsiniz.

Bütün Mesajlar Tarafımızca Dikkate Alınacaktır. Mesaj Atmaktan Çekinmenize Gerek Yok.

Örneğin Ne Tür Bir Sistem İzlememiz ile İlgili Bir Öneride Bulunabilirsiniz.

Veya Sadece Sohbet Amaçlı (Post Kasmadan) Mesaj da Atabilirsiniz.

T%C3%BCrkHackTeam_Logo.png

Son düzenleme:

'Medusa

Katılımcı Üye
18 Ocak 2021
839
370
JAPAN

aA0Vdn.png

Ajans Ekibine Soracağınız Soruları Buradan Sorabilir Önerilerinizi Atabilirsiniz.

Bütün Mesajlar Tarafımızca Dikkate Alınacaktır. Mesaj Atmaktan Çekinmenize Gerek Yok.

Örneğin Ne Tür Bir Sistem İzlememiz ile İlgili Bir Öneride Bulunabilirsiniz.

Veya Sadece Sohbet Amaçlı (Post Kasmadan) Mesaj da Atabilirsiniz.

T%C3%BCrkHackTeam_Logo.png

Abi ben başvurumu yaptım sana attım ama telegramı çok bilmiyorum sana ismimi attım kullanıcı adı o yetermi yoksa telefonumuda atmam lazımı birde yeni üyeyim ama eskiden vardım ismini unuttum yeni açtım bu alımda bir geri plana düşürürmü teşekkürler bence çok güzel olacak bu klup

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.