Akıllı Tahta Atak

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Bugün hoca sınıfta usb sini unuttu bende kendi flashımı takıp gizli klasör ve dosyaları göstermeye yarayan küçük bir programı açtım. Boş olarak görünen hocanın anahtarının içinde "atak.veri" adında bir program buldum bunu kendi usb me kopyaladım. Sonra anahtarı çıkardım kendi usb mi taktım akıllı tahta açılmadı sizce sorun ne hocanın flash ındaki bütün her şeyi kopyaladım zaten "atak.veri"
den başka bir şey de yoktu açılmamasının sebebi her flash diske özel olarak bir veri mi veriliyor yani kopyalanması imkansız ama anahtardan veri dosyasını silerek etkisizleştirilebilirmi?

Küçük-Mavi

Kıdemli Üye
23 Şub 2013
2,674
0
Backdoor
Açılmamasının sebebi program anahtar dediğimiz flashın seri numarasını alıyor ona göre açıyor.Yani akıllı tahtaya herhangi bir flash takıldığında program onun seri numarasını kontrol edip kendi şifrelenmiş olan seri numarasıyla karşılaştırıyor ve doğruysa tahtayı açıyor.
Flashtan dosya kopyalayarak olmuyor yani :(

Legend1234

Katılımcı Üye
5 May 2014
436
0
Olmaz mı ya silersin atak.veri dosyasını anahtarlık işlevini kaybeder. Bir de hocanın flashındakileri kopyalarken aceleyle System Volume Information dosyasını da kopyalamışım şimdi kaldıramıyorum. Dosya öğütücü denedim 2 tane olmadı denediğim dosya öğütücüler wise care 365 ve iobit uninstaller in

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.