Akıllı tahtada müthiş bi hızda net var ama çoğu site engelli :(

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
Az önce Ookla dan test yaptım 70 megabit hız çıktı (Edit: SS GELDİ)

5kAjXj.jpg

Akıllı tahtayı kullanabiliyoz.. Deeffreez şifresini de biliom..
Dns değiştirince olmuyo.. Google translete den girmeyi denedim.
Ultrasurf, hotspot shild bnzeri programlarda olmuo..

Bu interneti degerlendirmek lazım beyler :D

Girebildigim bi kac dandirik muzik indirme sitesi birde fullprogramlarindir e girio.
Şöyle youtube veya oyun film falan indirmelik sitelere engeli kaldırıp nası girebilirim :D

Birde modem arayüzüne girmedi denedim :D

Edit: Beyler birde 192.168.1.1 ve 192.168.2.1 denedim sayfa görüntülenemiyor hatası aldım (girmedi).. Cmd den ipconfig yapıp orda gördüm adres bayaa değişikti onu yazdım oda açmadı.. Wifi şifresini bilmiyozz.. Akıllı tahta ethernetle bağlı nete.

Son düzenleme:

mahvettin

Katılımcı Üye
18 Mar 2015
371
0
bizim okulda fiber gelmiş yav. 100mbit müthiş.

ana modem bütün okullarda airties 5660 ama arada cisco router var.

tahtada nete girmek için dotvpn kullanın. my wifi router ile paylaşın telefondada kullanın 35 mbite kadar destekliyor.

udp portları engelli, tcp 443-80 açık

Bu portları nası kullanıcam ?? ayarlicam yada ??

My wifi router denedim wifi oluşturuyo.. Bağlantıyı falanda köprüledim.. Ama oluğturduğum ağ da internet erişimi olmuyo ( yapamadım yada ).. Telefondan bağlanıyo (bazen ip adresi alınıo da kalıyo ).. Ama google ye bile girmio telefonda kullanamadım şahsen :RpS_unsure:

Birde dotvpn de herhangi bi ayar yapcammı direk chrome kurup aktif mi edicem :RpS_blushing::RpS_blushing:

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
Bütün siteler filtrelenmiş oluyor hatta VPN kullanmaya çalıştığında bilgisayarın bile kitlenebiliyor çünkü VPN adresine bağlanmanı bile engelliyorlar.
Tek çözüm yolun benim bu gibi ve ofislerde özel olarak kullanbilecek yaptığım bir proxy sitesi var, özelden istersen link atarım çünkü şimdi üye olmayanlar vs görürse MEB yine engeller benim siteyi.

Edit: Küçük boyutlu videoları da izleyebilirsin.

feel the power

Katılımcı Üye
20 Eyl 2015
479
0
Kablo'lardan
Kardeş chorome de bir eklenti var proxy diye eklentiyi kur kayıt ol 2 hafta falan istediğin siteye gir youtube falan sonrasında ise ağ bağlantılarından veya internet seçeneklerinden proxy adresini elle değiştir
Amaç okulda dns değiştirsen nete girmez proxy değiştirirsen hata vermeden her yere girebilirsin

TurkishAttacker

Katılımcı Üye
13 Tem 2015
723
0
MEB in interetini delmek zor :D giremezsiniz yani

Eskiden https protokolü (81.port) ile dinleme yapmıyordu ve bu sayede giriliyordu ben bunu bulduğumda sağ olsun lamercikler bilişim hocalarına hava atmak için söylemişler.
Bu sefer ben de tamamen MEB'in bütün filtrelerinden geçen bir site kurdum bunu geçemezler ta ki lamercikler yine gövde gösterisi yapmak için bilişim öğretmenlerine her şeyi anlatmazsalar.

GHOST CLOUD

Kıdemli Üye
25 Haz 2015
2,534
0
ÖTÜKEN
en kötü yeni bir kullanıcı oluştur sonra o kullanıcıyı administrator yap hocalar normal kullanıcıya girsin sen administrator olarak gir kendi hesabında istediğini indir geri ders başlayacağı zaman normal kullanıcıya geç :D

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.