Akınsoft Net Cafe Sınırsız Oturma Dal İçeri DjArmy Farkı..

DjArmy

Üye
4 Haz 2015
75
0
Öncelikle Selamun Aleyküm arkadaşlar sizlere Akınsoftlu kafelerde cplusc.exe sonlandırılamaz ve süresiz oturulmaz.
Bunun için kafede masanın birini "SINIRSIZ" açıyoruz. Daha sonra sıradaki adımları izliyoruz.

İlk adım: Screen Capture | m1307 hizliresim 1c b q326p bmp

Kırmızı ile gösterdgm yere tıklıyoz

İkinci adım : Screen Capture | s1307 hizliresim 1c b q328l bmp

Üçündü adım: Screen Capture | s1307 hizliresim 1c b q328t bmp

Buradanda yine kırmızı ile gösterdiğim yere tıklayıp devre dışı bırak diyoruz.
Yani ana bilgisayarla bağlantıyı kesiyoruz.
Sonra gidip masayı KAPATTIRIYORUZ. Ardından bu adımları izliyoruz yoksa internet olmaz.

4.Adım : Screen Capture | m1307 hizliresim 1c b q32gt bmp

Kırmızılı Yeri Takip Ediyoz

Son adım : Screen Capture | l1307 hizliresim 1c b q32k6 bmp

Yine buradanda kırmızı ile gösterdiğim tanılaya tıklıyoruz ve BELEŞ intenetin keyfini sürüyoruz
Kapatmak için ise masaya RESET atmanız yeterli

JohnDoe

Kıdemli Üye
29 Eyl 2013
2,710
6
Teşkilat
Valla bizim zamanımızda böyle değildi yahu zaman geçtikçe daha güzel uygulamalar gündeme geliyor :)

meghal

Katılımcı Üye
5 Tem 2013
251
0
Nereye...
Bağlantıyı kestiğinde ya anamasada masan kırmızı gözükür yada uyarı gelir ve anamasa sen kapattırsanda kapattırmasanda bilgisayarına reset atılır ki deep freez işini yapsın. Not:kafeci kerizse bilemem.

HAYALET SALLEX

Yeni üye
22 Haz 2015
4
0
izmir
bilgisayar kapalıyke ag kablosunu sök bilgisayarı ac yönetici paneline ADMİN PASSWORD yaz acıldıgında ag kablosunu tak ana masada pc kapalı gözükür sen de sınırsız takılırsın akın softu cok kulandım eski internet kafecilerden kim kaldı :D

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
2
Ankara / Zürih
Yav kardeşim konumu çalıyorsun anlıyorum. Alıntı yazmıyorsun anlıyorum. Hadi resimlerimide çaldın anlıyorum. Neden benim üzerimden para kazanıyorsun cc.cc üzerinden ? Asıl Konu buradadır arkadaşlar tıklayın !

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.