Akk kaldırıldı mı ?

TiqReGo

Uzman üye
14 Tem 2015
1,452
0
Yaşamıyorum
Beyler facebook'da üye oldupum gruplar paylaşmış işte dioki arkdaşlar akk kaldırıldımı internet hızım baya arttı diyordu 5-6 kişi ama bende bir değişiklik yok sanki akk varmış gibi bi bilgisi olan varsa bizimlede paylaşırsa çok minnettar kalacaım

hacker_ceset

Katılımcı Üye
4 Ocak 2009
356
1
C:\WINDOWS\
Arkadaşlar eski TTnet abonesiyim geçenlerde müşteri hizmetleri beni aradı ve bilgilendirme esnasında söylediler yanlış duymadıysam tabi, bölgenizde hiber ve fiber alt yapı çalışması tamamlandı artık daha hızlı internet kullanabilirsiniz diye. Eski abonelerin 16mbit olan AKK'li paketler hiber ve fiber paketlere geçtiğinde hız düşüm olayı, yani AKK olayı yok dedi, Hiber 35mbitlik 69 TL'lik paketi önerdiler bana ama kabul etmedim ben

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.