Akk kaldırılıyor !

YouDownEmre

Kıdemli Üye
3 Tem 2016
2,612
2
shiftdelete
BTK'dan gelen açıklamaya göre AKK uygulamasında düzenleme yapıldı:
*Adil Kullanım Kotası uygulaması 31 Aralık 2018 Tarihinde Son Bulacak
*Gece 02:00-08:00 Arası kullanıcılar AKK uygulanmadan önceki hızına kavuşacak
ALINTI DEĞİLDİR:woott

4C5

Yeni üye
6 Mar 2016
20
0
Istanbul
İlgili BTK kararını okayabilirsiniz, 2018 de son bulacağını söylüyor ama ben o zamana kadar bir şeylerin değişeceğini düşünmüyorum. Zira kullandığımız internet kalitesi berbat ötesi. Bilginin büyümesine orantılı olarak altyapı ve hizmet maalesef yetersiz kalmıştır ülkemizde bu bir gerçek. Herhangi bir Güney Kore vatandaşı ülkesinde bizim 8Mbps hızın yaklaşık 14 katını kullanıyor. Bana devletin bu konuda iyi birşey yaptığını söylemeyin. Çok aciziz bu konuda.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.