Algan Saldırı Kulübü [Alımlar: KAPALI]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,646
166
Shawty
81e1j1r.png

Kulüp Üye Alımları Açıktır.
ltgn7pe.png

Web güvenlik zaafiyetlerinden yararlanarak hacklemek ve bu sayede "Gövde Gösterisi" bölümünde aktif rol oynamak.

cdo0p83.png

g6W3l2.png

mk7ngqa.png

Telegram

t8qz975.png

"Gövde Gösterisi" bölümüne açacağınız her konu size artı olarak geri dönecektir.

edbl5ll.png

1. Forum kuralları ve misyon aynen geçerlidir!
2.
Kulüp yöneticilerinden izinsiz kulüp adını kullanarak bir faaliyette bulunmak yasaktır!
3.
Kötü söz (küfür veya argo içerik) kullanımı kesinlikle yasaktır!
4.
Kulüp içi alınan kararlar doğrultusunda birlikte hareket edilecektir!
5.
Kulüp içinde her birey eşittir ancak hiyerarşiyi bozmamak esastır!

f4k1a3w.png

@0x6CCE

eil2zer.png

@ExeOweR
on88sjc.png

@Bunjo
@Gazeteci Şerif
@Mamilate
@Hea7
@Laren0
@catdosah

c8d1mka.png

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurup, özel mesaj yoluyla "Algan Saldırı Kulübü Başvuru Formu" başlığı ile @0x6CCE nickli kulüp sorumlusuna gönderiniz.

"Kulüpte bir süre eğitim verilmeyecektir, kendisini yeterli gören arkadaşların başvurması rica olunur."

1. Profil linkiniz?
2. Yaşınız?
3. Telegram kullanıcı adınız?
4. Ceza veya Uyarı Aldınız Mı?
5. Kefiliniz?(opsiyonel)
6. Algan Saldırı Kulübü sizin için ne ifade ediyor?
7. Kendinizi kişisel bilgilerinize değinmeden tanıtınız?
8. Deneyimleriniz ve çalışmalarınız (Varsa eğer konu makale ve zone paylaşımlarınız)?
9. Daha Önce Bulunduğunuz Kulüp/Tim Varsa:*
10. Aktif Olarak Bulunduğunuz Kulüp/Tim Varsa:*

Kulüp için gerekli izinler Kulüpler Genel Sorumlusu @V3YS0Z 'dan alınmıştır.

Moderatör tarafında düzenlendi:

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Forumumuz için hayırlı uğurlu olsun kulüb daimi olması dileğiyle.

Korkunç Abdül

Katılımcı Üye
1 May 2018
295
0
Kulüp Açma İzni kenzai Hocamdan Alınmıştır.

Açık

Web Güvenlik Açıklarından Yararlanmak verileri Çekmek (Daha Çok SQL Açıklarından Yararlanılacağını Düşünmekteyim) ve Bu Sayede Accounts and DB Bölümünü Güncel Tutmak.

Açmış Olduğunuz Her Dump Konusu Hanenize + Puan Olarak Yansıyacaktır.

Telegram.

Başvuru Forumunu ÖM ile Eksiksiz Bir Şekilde Bana İletiniz.

Kod:
Ad Soyad :
Telegram id veya isim :
Referansınız (Opsiyonel) : 
Eklemek istedikleriniz :
Dump ettiğiniz herhangi bir site (pasted.co' ya yapıştırıp atınız) :

PurpposoLes

-

-

Kulüp imzası ÜDY tarafından veriliyor. Verildiği Zaman Eklenecek.

Forum Kuralları ve Misyon Aynen Geçerlidir.

Kötü söz / argo kullanımı kesinlikle yasaktır.

Kulüp içi alınan kararlar doğrultusunda birlikte hareket edilecektir.

Kulüp içi herkes eşittir.

-

Merhabalar Sayın PurpposoLes

Öncelikle grubunuz hayırlı olsun. Türk Hack Team Formu başta olmak üzere, Türk milletinin ismini "güzel noktalara" dokunduracağınıızı düşünüyorum.

Lakin öncelikle, "her şeyin hayırlısı" diyelim..

Gruba katılan herkese şimdiden kolaylıklar dilerim.

İyi görevler, iyi forumlar ve iyi günler dilerim.

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,646
166
Shawty
Merhabalar Sayın PurpposoLes

Öncelikle grubunuz hayırlı olsun. Türk Hack Team Formu başta olmak üzere, Türk milletinin ismini "güzel noktalara" dokunduracağınıızı düşünüyorum.

Lakin öncelikle, "her şeyin hayırlısı" diyelim..

Gruba katılan herkese şimdiden kolaylıklar dilerim.

İyi görevler, iyi forumlar ve iyi günler dilerim.

Teşekkürler, dediğiniz gibi herşeyin hayırlısı. Katılacak kişilerin iyi işler çıkaracağını, forumda önemli işler yapacağına inanıyorum. İyi forumlar dilerim..

Zenotron

Uzman üye
20 Şub 2016
1,872
0
2048
bilgim bu konularda 0 değil. Kali Linux kullanıyorum ve daha önce Sqlmap ile dump ettiğim siteler var. Ama kendimden pek emin değilim. Yani eğitim verilecek mi? yoksa sadece iyi bilenlerimi alıyorsunuz?

Son düzenleme:

0x6CCE

Kıdemli Üye
8 Eyl 2016
3,646
166
Shawty
bilgim bu konularda 0 değil. Kali Linux kullanıyorum ve daha önce Sqlmap ile dump ettiğim siteler var. Ama kendimden pek emin değilim. Yani eğitim verilecek mi? yoksa sadece bilenlerimi alıyorsunuz?
Belirli düzeylerde bir şeyler biliyorsanız önce test edilirsiniz. Sonra gerekirse eğitim verilir. Yani temelini bilmeniz benim için yeterlidir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.