Çözüldü Alıcı Merkez Torbayı Açtı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

UzmanConda

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
341
0
Merhaba ptt aracılığıyla ürünü takip ediyorum siteye baktığımda "Alıcı Merkez Torbayı Açtı" ibresi ile karşılaşıyorum ne demek?

Moderatör tarafında düzenlendi:
14 Mar 2017
73
0
Uranüs
Senin paketinin içinde olduğu torba az önce şubeye ulaşmış ve torbayı alıp açmışlar. Yani şuan kargon şubede dağıtıma çıkmayı bekliyor. Mesai saatleri içersinde adresine teslim edilecek.

UzmanConda

Katılımcı Üye
8 Kas 2015
341
0
1 Hafta oldu daha gelmedi. Yeni bir İlçeye gönderilmiş torba kapandı yazıyor tekrardan. niye bu kadar yavaş? türkiyeden etseydim 1 hafta içinde elimde olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.