Allah'a Tanrı Demek !

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
peki sen namaz kılarken , türkcemi dua okuyorsun ?

ee yanan ben olmayacam kardeş. insan uyarır gorevini yapar. üstünden sorumluluk kalkar.
Birader günlük hayatta tanrı demenin bir zararı yok diyorum inanıyorsan. İbadet ederken tabi ki gerektiği şekilde yapacaksın yanlış yerlere çekme konuyu. Tanrı dersen dinden çıkarmışsın falan peh palavra!

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Kimse çıkıp benim dinime saçma diyemez ben kimseye demiyorum siz yanacaksınız pis inançsızlar diye.
Kimseye ne saygım ne de kimsenin bana olan itibarı azalsın.

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Birader günlük hayatta tanrı demenin bir zararı yok diyorum inanıyorsan. İbadet ederken tabi ki gerektiği şekilde yapacaksın yanlış yerlere çekme konuyu. Tanrı dersen dinden çıkarmışsın falan peh palavra!

ulan ne bicim adamlarsınız. yazarken bile allah diyorsun tanrı deyince hosunuzamı gidiyor ???

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Konu da yazılanları oku.

İlk olarak benle acır gibi konuşma, ben yaşımı başımı almış biriyim. Tanrı gibi bir üstün varlığın, bir insanla bir dağda iletişime geçmesi saçma ve eğer tanrı varsa böyle mistik bir varlığın bir insan ile iletişime geçmesi tanrı kelimesine hakaret olur. İslam da geçen ibadetler de farklı dinlerden alınmıştır.

Yanlış mı anladım ben? Allah' a saçma demiş olmadın mı yani? Yanlış anladıysam özür dilerim açıklama bekliyorum.

Whisber

Kıdemli Üye
13 Nis 2014
3,694
1
Lan gevşek demekte zarar yok diyorum basmıyor mu kafan? hala ne diyor ya. Sizin bu bağnaz ve salakça yorumlarınız yüzünden insanlar dinden soğuyor

namazını kılıyormusn ? bu gece cuma aksamı ? zikir sohbet nedir bilir misin ? tevekkül etmek nedir ? salih amel nedir ? hatta gel skype acık acık konusalım. dini savunuyorsan o dini uygulayacaksın.

LosT

Yaşayan Forum Efsanesi
5 Şub 2015
8,116
32
-
Konuda 3 tip insan var şuan.
1- Müslümanlar
2- Allah' a (Tanrı' ya) inanmayanlar.
3- Aşırı dinciler (Çoğu şeye günah diyenler. Aşırıya kaçanlar).

Politeistleri bekliyoruz...

'Taipan

Kıdemli Üye
30 Haz 2015
3,846
73
namazını kılıyormusn ? bu gece cuma aksamı ? zikir sohbet nedir bilir misin ? tevekkül etmek nedir ? salih amel nedir ? hatta gel skype acık acık konusalım. dini savunuyorsan o dini uygulayacaksın.
Hepsini biliyorum kardeşim merak etme ÜLKÜCÜ adam dini, dinin gereklerini bilir. Beni dinsiz imansız biri mi sanıyorsun? Peh ben sadece Türkçeyi savunuyorum sen ise konuyu saçma sapan yerlere taşıyorsun. Ben ocaklıyım ocaktaki abilerimiz bize namazdır tevekküldür salih ameldir, sıla-i rahimdir her şeyi öğretti merak etme sen!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.