Alman devlet hastanesi hacklesem sorun olurmu?

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
Evet, beyaz listede olan ülkelere saldırı yapmak yasak. Onun dışındaki ülkelerle saldırabilirsiniz.
Bu kendi bilinç imiz ile yaptiğimiz hacklerede dahilmi onun cevabını istiyordum fakat tam onlarak anlatamadım galiba;

Kendi index imi(ThT'nin değil) bassam Ve bunu ThT de paylaşmasam sorun olurmu ginede onun cevabını istiyordum :)

Rebelkan

Uzman üye
12 Şub 2019
1,955
965
Bu kendi bilinç imiz ile yaptiğimiz hacklerede dahilmi onun cevabını istiyordum fakat tam onlarak anlatamadım galiba;

Kendi index imi(ThT'nin değil) bassam Ve bunu ThT de paylaşmasam sorun olurmu ginede onun cevabını istiyordum :)

Burada paylaşırsan sorun olur.

Burada paylaşmazsan, indexi Turkhackteam adına da atmazsan sorun olmaz

'Anka

Basın&Medya Ekibi Deneyimli
8 Eyl 2021
3,510
2,658

Burada paylaşmadığın sürece sorun olur mu emin değilim.

gostking

Katılımcı Üye
29 Nis 2020
412
717
Ötüken
Moderatör tarafında düzenlendi:

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
Moderatör tarafında düzenlendi:

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,443
2,058
35
Osmaniye 80
Turkhackteam index i yerine kendi index imi bassam ginede aynı sorun olurmu?

Bu seferde THT Misyon
Metnine aykırı duruş olur ve %99 ban yersin belki %1 uyarı alırsın.

Bu forum da kutuplaşmış bir hava ve ambiyans vardır oluşan topluluk THT Misyon metnine saygı duymak zorundadır birey olarak.

Benim aklıma bu geldi

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.