Alman devlet hastanesi hacklesem sorun olurmu?

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,448
2,063
35
Osmaniye 80
Şöyle düşün
www.murat.com
Türk sitesine index atıp tht adına yayinliyamazsin.
Veya o siteye saldırıp bilgileri burada yayinliyamazsin.

Yani yapsan dahi biz bilmez duymaz görmeyiz çünkü doğru bulmaz kabul etmeyiz. :) bu yüzden white hack topluluğu vardır

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
Şöyle düşün
www.murat.com
Türk sitesine index atıp tht adına yayinliyamazsin.
Veya o siteye saldırıp bilgileri burada yayinliyamazsin.

Yani yapsan dahi biz bilmez duymaz görmeyiz çünkü doğru bulmaz kabul etmeyiz. :) bu yüzden white hack topluluğu vardır
Az az anladım fakat Türk sitesi olmadıgı için genede bir şansımı denemek istiyorum onun için konuyu açtım.

@Ghost Killer Reis senden cevap bekliyorum 😁

Moderatör tarafında düzenlendi:

Rebelkan

Uzman üye
12 Şub 2019
1,955
965
Eğer böyle basit bir kararı kendin alamıyorsan, ortak beraberce bir karar alma arayışı içindeysen (Diğer üyeye ''Hadi gel beraber karar alalım dediğin gibi) o index atmayı da hiç yapma derim.
Neticede bu işler çocuk oyuncağı değil.

Kolay gelsin, iyi forumlar.

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
Yakalanmazssan herşey legaldir dostum 😂
Reis biriniz böyle diyor diyeriniz başka vallahi hanginize katılsam bilemedim bence en mantıklısı hesabımı kapatıp forum kurallarından böylece muaf kalmak :)

Eğer böyle basit bir kararı kendin alamıyorsan, ortak beraberce bir karar alma arayışı içindeysen (Diğer üyeye ''Hadi gel beraber karar alalım dediğin gibi) o index atmayı da hiç yapma derim.
Neticede bu işler çocuk oyuncağı değil.

Kolay gelsin, iyi forumlar.
Cevabınız için teşekkürler karar almaktan ziyade forum bilgisi için danışmaktı amacım :)

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,448
2,063
35
Osmaniye 80
Reis biriniz böyle diyor diyeriniz başka vallahi hanginize katılsam bilemedim bence en mantıklısı hesabımı kapatıp forum kurallarından böylece muaf kalmak :)

Abicim sen forum kurallarına veya uyarılarına vakıf olmaz konunda listede olan bir madde olursa bu senin bulunduğun yerde uyulması gereken kuralları ya okumadın yada okumuş dikkate almamışındır sonuç neyse
İhbar edilir konun
Bu o konunun foruma uyumsuzluğu ortaya çıkar ve kaldırılır.

İlk ihbar eden de ben olurum
Ama ben ihbarları 2 satır ile yazıp göndermem.

Gider o kurallar konusunda bulur
Geçmiş admin kurallarınından bulur
Gerekçe yazar ihbar ederim
Okuyan mod kesinlikle inceler 👍

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
Abicim sen forum kurallarına veya uyarılarına vakıf olmaz konunda listede olan bir madde olursa bu senin bulunduğun yerde uyulması gereken kuralları ya okumadın yada okumuş dikkate almamışındır sonuç neyse
İhbar edilir konun
Bu o konunun foruma uyumsuzluğu ortaya çıkar ve kaldırılır.

İlk ihbar eden de ben olurum
Ama ben ihbarları 2 satır ile yazıp göndermem.

Gider o kurallar konusunda bulur
Geçmiş admin kurallarınından bulur
Gerekçe yazar ihbar ederim
Okuyan mod kesinlikle inceler 👍
Pardon reisim farketmemişim uyarın için teşekkürler 😂😂

rootXReluX

Üye
4 Tem 2023
135
64
sqlmap,xss,wpscan
bunu şaka amaçlı yaptım bence hastane yönetimine açık olduğunu söylesen ödül alırsın
Mail atarsam sitelerindeki açığı söylerken veritabanlarının bilgisinidemi atayım yoksa sadece açık türünü söylemem yeterki olurmu? Hacklemek yerine yapılabilir evet :)

Dostum gerçekten teşekkür ederim hepinizin cevabı güzeldi ama seninki bir başka 😂😂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.