Almanya Soykirim

bayildan21

Üye
26 Ocak 2016
230
0
Viyana
Arkadaslar yazdiklarimi okuyon hepsini bu sene okulda ögrendik ve iyikide ögrendim!

Almanyanin bu yanlis karari üzerine moralimi cok bozdu o yüzden bu yazicaklarim önemli bilgilerde cok önemli ve yerinde tespit.

1933-1941 arasinda yaklasik 200.000 engelli/deli insanlari aldilar ve öldürdüler. Kimi zaman yakdilar kimi zaman Zehrili gazlarla öldürdüler.

Bu SOYKIRMIN adi da "AKTION T4" dir. Isteyen arkadaslar google amcaya yazip biraz bilgi alsinlar.

Bu Hainlerler kendi tarihindeki pislikleri kapatimaya calissada, bizim gibi arni ak olan müslümanlar böyle bir haksizliga boyun eyemeyiz.

Size Tavsiyem, artik alman/fransiz sitelerine birazdaha yogunlasalim ve Indexde bu Soykirim hakkinda olsun bi zahmet.

Konuyu yanlis yere acdim biliyorum ama nereye acilacagini bilmedigim icin.

Saygilarla Black-Fox

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.