Altın Vip Eğitimleri, Yetkililer ilgilenebilir mi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Uninstall59

Katılımcı Üye
20 May 2016
291
0
Türkiye
23 Mayıs 2016 Tarihinde 11:59 da ödeme yaptım. Eğitmen arkadaş ile konuştum, Lys sınavından sonra başlamak istediğimi belirttim. Yani 27 Haziran. 30 Haziran günü hazır olduğumu belirten bir mesaj ilettim eğitmen arkadaşa fakat cevap gelmedi. Bu konu hakkında yetkili birisi ile görüşmek istiyorum.

*Not : Araya bayram girdi seyran girdi, anlarım. Fakat hiçbir şekilde bilgilendirilmeden kâle alınmadan cevap verilmeyince benim devreler yandı.

Oğuz~#>

Kıdemli Üye
5 Tem 2009
4,772
17
Bursa
bizimle iletişim kurmazsanız sizi bilgilendirmemizi beklemeyin lys bitince size mesaj atıp eğitime katılmanızı önericek kadar zahmete girme gibi bir durumumuz olamazdı siz müsait olduğunuz zaman hadi eğitime başlayalim müsaitim şeklinde mesaj atsaydınız eğitime katılabilirdiniz ben bir sonraki dönem için eğitiminizi hazırlatıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.