Amatör Grafikerler Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

'AKEL

Uzman üye
14 May 2016
1,174
4
.
Amatör Grafikerler Kulübü

ALIMLAR Kapalı
Kulüb Açma izini DarkHealler'Den alındı

Hakkımızda
Kendi bünyemiz altında Grafik-Tasarım'a ilgi duyan üyelerimizi geliştireceğiz ve güzel yerlere getireceğiz
Eğitim vereceğiz ve Amatör olarak çalışan grafikerleri üst düzey yerlere getireceğiz.

Amaçlarımız
Üyelerimizi,Grafik alanında yüksek yerlere getirmek [İlk Amacımız'dır]
Üyelerimizin eğitim sürecinde Photoshop vb. Programları kullanmayı öğrenmeleri.
Sanatsal Düşünebilmeyi öğretmeyi.

Başvuru Forumu
Kod:
İsim-Soyisim:
Doğum Tarihi:
Nick:
Telefon Numaranız:
Skype Adresiniz:
Günlük aktif olma süreniz:
Bu bilgiler 3.Şahıs Kişilerle Paylaşılmayacaktır.!
Başvuruyu:Emir Yntrk'a yani bana gönderebilirsiniz.

[FONT="]Century Gothic"]
Yönetim Kurulu
Başkan:Emir Yntrk
Co Başkan:darkgamertube
Yönetici:RedWaltz
[/FONT]
Üyeler
1-AkifKingg123
2-ninfang
3-LazEmre0808
4-Erzurumluu
5-RedWaltz
6-GoldenBow
7-JustArma

Rütbe Sistemi
*Eğer sizi başarılı bulursak yönetim ekibimizde yer alabileceksiniz.​

Kurallar
Photoshop'unuzun Kesinlikle olması gerekiyor.
İmzanıza resimimizi eklemeniz gerekiyor.
Haftada en az 5 Grafik Tasarım Konusu açmanız gerekiyor.
Saygı şart.
Teğmen Rütbesinde Olmanız Gerekiyor.[YENİ KURAL]

İmza
d7gO84.png

Son düzenleme:

leonreino

Katılımcı Üye
24 Eyl 2016
869
0
Turin
Başarılar dilerim... Ben de böyle bir kulüp sonucunda bulunduğum yere gelmiştim. Bıkmadan bir şeyler öğrenmeye çalışın, tasarım yapın. Belki de forumda yeşerip hepiniz grafiker olacaksınız, ne malum! Yeter ki çalışın, bıkmadan çalışın. Pes etmeyin.

megat

Kıdemli Üye
24 Şub 2016
3,324
34
-
Katılacak arkadaşlara başarılar diliyorum , birlikte güzel işler yapıcağımıza inanıyorum.

Corle0ne

Yaşayan Forum Efsanesi
25 Haz 2016
9,593
502
StPetersburg
Yolunuz açık olsun, pes etmeyin, sıkılmayın gerekse bir tasarım aralık vere vere 2-3 günde bitirin ama gelişmeye her daim açık olun

'AKEL

Uzman üye
14 May 2016
1,174
4
.

mekTR

Katılımcı Üye
30 Eyl 2017
619
0
Urumqi
Başarılar... Mantıklı ve gerekli bir kulüp kulüp üyelerine eğitimler verirseniz daha da başarılı olacağını düşünüyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.