amazon aws ile bedava vds alma ?

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
evet arkadaşlar çocu kişi bundan bassediyor alan da çok kişi olmuş ama kimse nasıl olacağı hakkında bir konu ve ya makale yazmamış bilen yardımcı olabilirmi amazon aws ile 1 yıllık nasıl ücretsiz vds alınıyor ?

geccsaa2

Katılımcı Üye
3 Tem 2016
874
0
Ininal'den alabilirsin. Sonra bankalarda da var sanal kart hizmeti. Ama sanal kart dediğime bakma sanal olmasa da olur içinde 1 dolar falan olan bir kart olsa yeter. Ama bence değmez.

sanal kart aldım onayladım ama telefonla aradıklarında yabancı konuşuyorlar anlıyamıyorum onay kodu giremiyorum nasıl yapacam ya

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.