Çözüldü Amazon Hk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Raizen

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
471
1
Amazondan 3 ay önce falan google play kodu aldim hesapta para yokmus cekilmedi gecen gun bana mail geldi odeme yapın diye odeme yapmazsam sıkıntı cikarmi ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

MrXCyberQ

Uzman üye
17 May 2019
1,412
10
Eğer Adresi Doğru Girseydin İbanı Falan Sıkıntı %100 Çıkardı Çünkü İban İle Kredi Kartının Kimin Olduğu Kolayca Öğrenilir !

9 May 2014
143
0
Night City
Alışverişi yaptığın sırada kendi bilgisayarında / ağındaysan IP in zaten Amazondadır , Amazon'un Türkiyede ofisi olduğu için peşine düşebilirler , düşmeyedebilirler. Ama düşerlerse başkasının izni olmadan onun bankacılık bilgileriyle alışveriş yaptığın tespit edilir ki o dahada büyük bir suç . Kafanın rahat olması açısından seni sıkmayacak bir miktar ise öde gitsin , risk almaya değmez.

Raizen

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
471
1
Alışverişi yaptığın sırada kendi bilgisayarında / ağındaysan IP in zaten Amazondadır , Amazon'un Türkiyede ofisi olduğu için peşine düşebilirler , düşmeyedebilirler. Ama düşerlerse başkasının izni olmadan onun bankacılık bilgileriyle alışveriş yaptığın tespit edilir ki o dahada büyük bir suç . Kafanın rahat olması açısından seni sıkmayacak bir miktar ise öde gitsin , risk almaya değmez.
Bilgilerin hepsi sahte ödemi yöntemi vs hiçkimseye ait değil ayrıca etkili olurmu bilmem ama vpnde kullanıyordum sıkıntı çıkarmı ?

Raizen

Katılımcı Üye
29 Tem 2017
471
1
Saolun hocam çok rahatlattınız bu yorumlardan yola çıkarak başıma birşey gelmeyeceğini varsayıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.