!!!Amerikan ve israil detaylı boykot ürünleri listesi !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hadioyuna

Yeni üye
18 Ocak 2008
39
0
doru soluosunuz arkadaşlar dikkatli olmak lazım forumda küfür yasak olmasa daha iyi şeler yazardım onlar hakkında ama

TURK_BY_HACKER

Yeni üye
26 Mar 2009
15
0
su amirica ve israil kardeslermizi hep dagitti o satiklarini butun musliman kardeslermiz turkiye satma o ulkeler kakinmaz adamlar sata sata urunleri simdi bole katliam lar yapiyola saol kardes paylasim icin tesekurler...

Vassily

Yeni üye
10 May 2009
44
0
Her yerdeler, ve çok acı bizim sayemizde buralardalar. Nasıl çıkarttıysak onları buralara indirmekte bize kaldı artık.. !

rapduck

Yeni üye
25 Mar 2008
43
0
Allahım butun bu kötülüklerden sana sıgınırım. Yarab vatanımıza milletimize ve tüm müslümanlara saglık sıhhat ve barıs ve huzur dolu bir yasam Nasip eyle.sitemizide her türlü kötülüklerden koru .

Forwardarush

Yeni üye
23 May 2009
6
0
kastamonu
ya ben şunu anlamıyorum kardeşim millet coca cola'nın ne anlama geldiğini biliyor hala bu markadaki kolayı içiyor bilmek sadece yeterli değil ki uygulama yok millet göstermelik savunuyor boykotu koymuyor keyifle içiyor türk malı cola turka var onu için birazcıkta zihniyete dayanıyor bunları yapabilmek için...

Forwardarush

Yeni üye
23 May 2009
6
0
kastamonu
bu arada dünya ellerinde olsa umrumda değil
TÜRKİYE kimsenin elinde olmaz ve olamaz biz kanımızı dökmüşüz bu topraklar için üç beş çapulçuya mı verecez işte ben buna gülerim.

kaanqwerty

Yeni üye
22 Haz 2008
5
0
madem böyle yakınacağımıza biz de calışıp bir işler yapalım avrupa mallarının haracgüzarı olmayalım ama kanatimce bunu yapacak ne iktidar ne de muhalefet var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.