!!!Amerikan ve israil detaylı boykot ürünleri listesi !!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

preVent

Yeni üye
20 Ara 2010
6
0
Ben mi yanlış biliyorum yoksa Filistinliler kendi topraklarını İsraillilere mi satmıştı?

preVent

Yeni üye
20 Ara 2010
6
0
ßøZKµ®T R€î§;1923914' Alıntı:

Peki bu cehaletin insanın başına neler getireceğini göstermez mi
Yani bir devlet göz göre göre oluşmuş olamaz başka bi devletin içinde
Filistin cehaletinin sonucunu çekmiyor mu şimdi?
Hadi Filistin cahildi geri kalmıştı başka hiçbir müslüman ülkenin aklına gelmedi mi solucan yılan olana kadar böyle olacağı?
Geç kalmış bi feryat değil mi israile one minute demek?
Burda bi çatlak yok mu sizce de?

-Sakın tekrar söylüyorum sakın israil sempatizanı olduğum veya başka saçma sapan bi düşünce gelmesin aklınıza tek amacım bilgi alışverişi-

9 Nis 2011
74
0
28
Adana/Séyhan
Arkadaşlar adamlar resmen dünyayı ele geçirmıi mamasından tut kolasına kolasından tut telefon markasına kadar hersey adamların elınde işte devlet adamlarının yerli mal'a önem vermemesinden dolayı bızler bu markaları kullanmak zorunda kalıyoruz.Biraz önem verseler belkide biz başka ülkelere gerek kalmadan kendi etimizi sütümüzü çıkarıcaz.Tek sorun başdaki devlet memurları.

SiBERBORDO

Katılımcı Üye
15 May 2011
356
2
kâlû beladan
maalesef paraya egemn bir kesim dünyayı tönetmeye başladı

bunu CFR TRİLATERAL BİLDERBERGLE YAPIYOLAR...daha nice örgüt

mossad dünyanın her trafındaki yahudileri fahri ajan olarak kullanıyor.biz se izlemekle yetiniyoruz,

mit bişey yapmalı önce bağımsız olmalı miti cıa eğitir tüm ekipmanlarını sağlar ee tabi o yönetir
" peki devleiin başındaakiler buna seyirci mi kaıyor kendi milletine hizmet etmiyormu ? "

-Ediyor kardeşim işte bu yüzden gittikçe batıyoruz onlarsa zengin oluyor . ne kadar basitmiş diymi...

ByGokay

Katılımcı Üye
19 Tem 2009
296
0
Look Back
Sadece mit olsa gene iyi. CIA başkanı diyeyim sana adam kendısı açıklıyor mecliste 500 tane adamım var diye. Söz ortada bu ülkenin nereye gittiği belirsin UYAN ARTIK EY TÜRK GENÇLİĞİ !

ILecontI

Üye
13 Ağu 2011
119
0
Siyah Güller
bayrakqb6.gif

PEPSİ COLANIN ANLAMI

Merkezi Amerika Birleşik devletlerinde olan coca-cola company her yıl İsraildeki bir vakıfa (İsraili geliştirme ve kalıkındırma vakfı gibi bir adı var) 1 milyar dolar parayı karşılıksız hibe ediyor. Üstelik bunu dünyanın her yerine sattığı ürünlerinden elde ettiği karlarla yapıyor. Maalesef müslüman ülkeler de bilerek ya da bilmeyerek bu satışlara destek oluyor. Lütfen daha duyarlı, daha uyanık ve dikkatli olalım. Satın aldığınız her coca-cola, pepsi vb. Filistinde İsrail zulmü altında inleyen müslüman kardeşlerimize sıkılacak bir merminin parası olabilir!

P (pay)
E (every)
P (penny for)
S (strong)
İ (İsrail)

Anlamı: HER KURUŞUNU GÜÇLÜ İSRAİL İÇİN ÖDE!

COCA COLANIN ANLAMI

cocacola6uq0uj.gif

Bütün bunlar bir tesadüf olabilirmi sizce?

Ben sanmıyorum. Bu kadar tesadüf olamaz. Hepsi bilinçli bence..

bayrak.gif

Evet Arkadaşıma Katılıyorum Bununla İlgili Videoda İzledim

santrafor_38

Yeni üye
24 Eyl 2007
4
0
yaa benim anlamadığım tüm ürünler mi israile ait.
Eğer türkiye de herkes bu ürünleri boykot edecek olursa o zaman gerçekten gıda krizi yaşanır.
Her şey onlara mı ait ben bunu anlayamıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.