Android Bağlı Wifi Şifresini Nasıl Öğrenirim(No Root)

17 Nis 2015
144
0
Herkese iyi akşamlar başlıkta belirttiğim gibi android telefonumdan bağlı bulunduğum wifi'nin şifresini nasıl öğrenebilirim.Denediğim yöntemler ES Dosya Yöneticisi data-wifi-mics(root olmadığı için data'nın içi boş görünüyor göremiyorum) Modem arayüzüne erişmeye çalıştım bu sefer de Watch Guard koruması olan bir modemmiş ona da bağlanamadım modeme girmek için önce onu sonra modem arayüzünün şifresini bilmem gerekiyor modeminkini hadi bulabiliriz ama Watch Guard koruma görünüyor önce o şifre istiyor bundan başka bir yöntem de bulamadım zaten sizin bildiğiniz işe yarar bir yöntem var mıdır yardımcı olursanız şimdiden teşekkür ederim herkese iyi akşamlar tekrardan.
Tel:SM Note 3
Android 7.1

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.