Android .bat Virusu Hedef telefon Pert et by zehirx

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,386
2,002
Dinlenmede.
gelecegin teknolojisi nedir diye sorsam.

android dersiniz.
haklisiniz.
ama bugun gelecegin teknolojisine hukum suruyorsak
bu sizin bizim zaferidir.
o yuzden kiymet bilelim.

elimizdeki yeteneqin kiymetini cöp etmiyelim.

bugun sen kim olurasan ol beni.
beni temsil.eden.tht üyesi kimse bende beni temsil edeni temsilediyorumdur.

sen yada ben siz yada bizler kim olursak olalim
biz turkhackteam i temsil edip
örnek oluyoruz.
o yuZden kiymet bilerim ricam . budur:)

ChappieZ50

Üye
14 Mar 2017
166
0
Eline sağlık hocam senin yaptıklarını çok beğeniyorum inşallah devamınıda getirirsin.

oflazkemal

Katılımcı Üye
26 Ocak 2011
877
3
Konya
eline salık bizlerin takdiri ile olacak bişey se sonuna kadar takdir ve destek seninle tekrar ellerine salık daha buyuk projeler ile bekliyoruz seni iyiki varsın byZehirX

ImSoSoRy

Katılımcı Üye
18 Tem 2013
600
0
YAZILIM
Ben Daha İndirmedim Uygulamayı Konuyu Baştan Sona Okudum Ve Yorumları Okudum Byzehirx Hocam Teşekkürü Sonuna Kadar Hak Ediyorsun Adam Yapmış Cekilişmiş İlk Yazan 10-15 Kişiyeymiş Gibi Bi Husus Belirtmiyor Adam Emeğini Vermiş Yapmış Bi Teşekkür Butonuna Söyletmeden Sizin Basmanız Gerekiyor İndiren Kişilerden Bahsediyorum Lamer'lik Yapanlardan. Ben İndirmedim Ama Hak Etmiş Teşekkürü Başarılarının Devamını Dilerim Hocam ..

7 Tem 2007
9,549
89
Eline sağlık zehir.
Uygulamanın forum dışına çıkmamasını istiyorsan farklı yollar deneyebilirz ama öyle bi amaç yoksa Linki konuya ekle. Bu şekilde olmaz.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.