Android Brute Force nasıl yapılır ?

haydaa_

Yeni üye
9 Ağu 2022
28
5

Kuara

Üye
28 May 2023
133
62
Turan
Moderatör tarafında düzenlendi:

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
herkese selamlar arkadaşlar şu tool nasıl çalışıyor? bi ilgilenirmisiniz linux gerekirmi gerekirse nasıl çalıştırıcam eğer yanlış konuya açtıysam özür dilerim seviliyorsun turk hack team <3 GitHub - urbanadventurer/Android-PIN-Bruteforce: Unlock an Android phone (or device) by bruteforcing the lockscreen PIN. Turn your Kali Nethunter phone into a bruteforce PIN cracker for Android devices! (no root, no adb)
Termux Ile Calistira bilirsin

KaliNiko

Üye
21 May 2023
53
3
Eger Bilgisayariniz yoksa ve bruteforce yapmak istiyorsaniz termux ile yapa bilirsiniz ancak pc,niz varsa kali linux la deneye bilirsiniz
Tşk ediyorum size ama kusura bakmayın biraz zor anlıyorum siber güvenlige ait bilgileri. Lütfen detaylı yazar mısınız ? Yani bunh nasıl kurucam ? Ne için kurucam bilmiyorum . Site hacklemek için mi yoksa hedefin cihazındakı bilgileri , dosyaları ele geçirmek için mi yoksa ne için ? Tam anlamayadım. Iütfen bana da öğretin

rootibo

Kıdemli Üye
13 Mar 2023
2,168
1,460
Tşk ediyorum size ama kusura bakmayın biraz zor anlıyorum siber güvenlige ait bilgileri. Lütfen detaylı yazar mısınız ? Yani bunh nasıl kurucam ? Ne için kurucam bilmiyorum . Site hacklemek için mi yoksa hedefin cihazındakı bilgileri , dosyaları ele geçirmek için mi yoksa ne için ? Tam anlamayadım. Iütfen bana da öğretin
Merhaba ilk once eger instagram bruteforce denemek istiyorsaniz
bu verdigim linkden arastira bilirsiniz eger anlamadiysaniz dmden yaza bilirsiniz

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,022
517
localhost
android telefonların pin şifrelerini deniyor git clone komutu ile termuxa kurmadan önce termuxu kodlarla güncelleyin sonra git clone ile bunu kurun uygulama çalıştırmak için ./android-pin-bruteforce crack --length 3 bu komutu kullanın fakat burda 3 yazan sizin şifre uzunluğunuza göre değişmelidir

KaliNiko

Üye
21 May 2023
53
3
android telefonların pin şifrelerini deniyor git clone komutu ile termuxa kurmadan önce termuxu kodlarla güncelleyin sonra git clone ile bunu kurun uygulama çalıştırmak için ./android-pin-bruteforce crack --length 3 bu komutu kullanın fakat burda 3 yazan sizin şifre uzunluğunuza göre değişmelidir
ben sitelere saldirmak icin iwe yaradigini duwunuyordum sadece , anlawilan android telefonlarda olan pin wifreleri cozuyor.

El Petr

Uzman üye
6 Kas 2022
1,022
517
localhost
ne tür siteler onları belirtirsen güzel olur değerli üye wordpress sitelerimi joomla mı sosyal platformlarmı yoksa normal sielerin login panellerimi

Son düzenleme:

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.