Android Cihaz yöneticisinden sildim telefonum acılmıyor yardım edin

blueice34

Katılımcı Üye
22 Eyl 2012
473
0
arkadaslar google playdeydım bılgısayardan uzaktran silme islemıne bastım bırden telefonum kapandı siliniyor dıye yazı cıktı bendehemen cıkarttım bataryasını gerı taktım sımdı acılıyor gıbı gozukuyor fakata acılmıyor yardım lutfen

Reyz

Uzman üye
14 Eyl 2012
1,002
0
Casper Via V5 Tuşları kullanarak fabrika ayarlarına sıfırlama işlemi:

Casper Via V5 cihazınızı açamıyor veya telefon ayarlarına erişemiyorsanız, Casper Via V5 üzerindeki donanım tuşlarını kullanarak telefonunuzu fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz.

Telefonunuzu kapatınız.
Sesi Yükselt + Sesi Azalt tuşlarına basılı tutarken Açma (Power) tuşuna basılı tutun.
Açılan siyah ekrandan sonra Recovery Mode seçmek için Sesi Yükselt tuşuna 2 defa basınız.
Açılan ekranda Sesi Azalt tuşu yardımı ile Wipe Data/Factory Reset‘i seçip Sol alttaki Menü tuşuna basın.
Yes’i seçip Sol alttaki Menü tuşuna basınız.
Açılan ekranda Reboot System Now‘ı seçip Sol alttaki Menü tuşuna basınız.
Casper Via V5 Format Atma işlemi başlamıştır. Telefonunuz fabrika ayarlarına sıfırlanmış olacaktır.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.