Android cihazdan ne yapılabilir

Gmyonic

Yeni üye
20 May 2018
9
2
Android bir cihaz kullanıyorum ve pc kullanmıyorum ancak sizin yaptıklarınızı izletken ağzım açık kalıyor bende birşeyler yapabilir miyim ? Yapa bilirsem ne yapabilirim ?

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Android bir cihaz kullanıyorum ve pc kullanmıyorum ancak sizin yaptıklarınızı izletken ağzım açık kalıyor bende birşeyler yapabilir miyim ? Yapa bilirsem ne yapabilirim ?
Öncelikle Merhaba, İyi Çalışmalar Dostum;

Dostum sanırsam yaptıklarınızı dediğin olay hackerlık ile alakalı işlemlerden bahsediyorsun. Dostum kimse annesini karnından bir yazılımcı olarak veya bir hacker olarak doğmadı. Büyüdü, çalıştı ve öyle oldu. Sen de sanırsam yapmak istiyorsun ve elinde ki cihazları belirtmişsin. Dostum öncelikle android telefonun orta düzey bir telefon ise Termux yazılımını kullanabilirsin bu nedir diye sorarsan özet geçmek gerekirse Telefonun el verdiği işlemler kadar hackerlık yapmana yarayan bir yazılım. Zaten Termux ile alakalı Turk Hack Team forumumuz da bir çok konu mevcut ama ilgini çekmez ise Udemy gibi kurs platformlarından kurs satın alabilirsin. PC için de zaten Kali Linux gerekir başlangıç için. Zaten Kali Linux diye de konumuz mevcut. Oraya bakabilirsin ya da direk kurs satın alabilirsin karar senin. Tekrardan iyi çalışmalar dostum. Şimdiden kolay gelsin. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. İyi günler, iyi forumlar :).

Gmyonic

Yeni üye
20 May 2018
9
2

Dostum sanırsam yaptıklarınızı dediğin olay hackerlık ile alakalı işlemlerden bahsediyorsun. Dostum kimse annesini karnından bir yazılımcı olarak veya bir hacker olarak doğmadı. Büyüdü, çalıştı ve öyle oldu. Sen de sanırsam yapmak istiyorsun ve elinde ki cihazları belirtmişsin. Dostum öncelikle android telefonun orta düzey bir telefon ise Termux yazılımını kullanabilirsin bu nedir diye sorarsan özet geçmek gerekirse Telefonun el verdiği işlemler kadar hackerlık yapmana yarayan bir yazılım. Zaten Termux ile alakalı Turk Hack Team forumumuz da bir çok konu mevcut ama ilgini çekmez ise Udemy gibi kurs platformlarından kurs satın alabilirsin. PC için de zaten Kali Linux gerekir başlangıç için. Zaten Kali Linux diye de konumuz mevcut. Oraya bakabilirsin ya da direk kurs satın alabilirsin karar senin. Tekrardan iyi çalışmalar dostum. Şimdiden kolay gelsin. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. İyi günler, iyi forumlar :).
Gerçekten çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim kimsenin geri dönüş yapacağından ümidim yoktu gerçekten teşekkürler. 🙂

Doctordied

Katılımcı Üye
19 Nis 2020
306
199
Gerçekten çok yardımcı oldu çok teşekkür ederim kimsenin geri dönüş yapacağından ümidim yoktu gerçekten teşekkürler. 🙂
Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana. Ben teşekkür ederim merak etme bu forumda cevapsız kalmazsın. Ben teşekkür ederim :). Tekrardan iyi çalışmalar dostum. Şimdiden kolay gelsin. Umarım sana yardımcı olabilmişimdir. İyi günler, iyi forumlar :).

9 Tem 2021
97
52
24
Merhaba dostum. Bilgisayarda yaptıklarının en azından bir kısmını telefondan yapman tabii ki mümkün. Ama illa ki yapabileceğim demek değildir bu :) Kimse profesyonel doğmadı veya bu işi bilerek yaratılmadı. İlk önce sağlam bir temelin olması gerekmekte. Bizim kullandığımız ve çoğu zaman işimize yarayan "Termux" isimli bir uygulama var. Bu uygulama üzerinden bir çok işlem yapabilmektesin. Sms bomber, ip location ve benzeri gibi...
Termux'u indirdim, peki bu scriptleri nereden bulacağım diyorsan eğer sitemizde hali hazırda bir çok script bulunmakta. Eğer istersen YouTube'den araştırarak, internette dolaşarakta bunları bulabilirsin. Ulaşım son derece kolay. Zamanla kullandıkça kullandıkça alışırsın ve iyi işler yapabilirsin yeri ve vaktinde kullanabilirsen.
Umarım yardımcı olmuşumdur...
İyi forumlar kolay gelsin :)

white shade

Uzman üye
24 Eki 2014
1,832
13
Mars
Aslında bu soruyu sormak yerine internetten araştırma yapmasını bilenler ağzı açık bırakacak şeyler yapıyor. Yıllardır bu forumda sen ve senin gibi soru soran arkadaşlara benzer cevaplar verdim verdik. Çünkü yukarıda arkadaşların belirttiği gibi birinin seni yönlendirmesiyle olacak işler değil bunlar. Kaldı ki tüm bunları soru sormadan önce basit mantıkla bile anlamak mümkündür.

Forum yöneticilerinden ricam; yardım merkezine konu açmadan önce forumda arama yapmayı zorunlu kılacak şekilde sayfayı düzenlemeleri.

Gmyonic

Yeni üye
20 May 2018
9
2
Aslında bu soruyu sormak yerine internetten araştırma yapmasını bilenler ağzı açık bırakacak şeyler yapıyor. Yıllardır bu forumda sen ve senin gibi soru soran arkadaşlara benzer cevaplar verdim verdik. Çünkü yukarıda arkadaşların belirttiği gibi birinin seni yönlendirmesiyle olacak işler değil bunlar. Kaldı ki tüm bunları soru sormadan önce basit mantıkla bile anlamak mümkündür.

Forum yöneticilerinden ricam; yardım merkezine konu açmadan önce forumda arama yapmayı zorunlu kılacak şekilde sayfayı düzenlemeleri.
Sorduğum için kusuruma bakma lütfen. sormaktaki amacım araştırmalarım üzerine yeni fikirler almaktı ilgi ve alakan için teşekkür ederim 🙂

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.