Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Çalışıyor mu ? Bende Andro Rat çalışmamıştı ona göre bunu deneyeceğim. :)

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Bu rat androrat tan daha stabil çalışıyor , Bende geçen düşündüm burda paylaşmayıda 5 - 6 telefonla denedim Root'suz sorunsuz şekilde bağlandı, Ama Kamera izleyemedim , imei felan göremedim.. Galiba sadece Root'lu telefonlarda imei vb. Görebiliyoruz.. Ya da benim versiyor eski olabilir.. Video'yu izliyorum şimdi.. Teşekkürler Benim yerime'De açmış oldun..

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
63
İstanbul
Bu rat androrat tan daha stabil çalışıyor , Bende geçen düşündüm burda paylaşmayıda 5 - 6 telefonla denedim Root'suz sorunsuz şekilde bağlandı, Ama Kamera izleyemedim , imei felan göremedim.. Galiba sadece Root'lu telefonlarda imei vb. Görebiliyoruz.. Ya da benim versiyor eski olabilir.. Video'yu izliyorum şimdi.. Teşekkürler Benim yerime'De açmış oldun..
Cok stabil gerçekten. Kamera cihazin versiyon ve hiziyla alakali olabilir. Imei zaten benim gozumde bir onem arz etmiyor .

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Deneyenlere sordum dostum şimdi yüklüyorum rootlu tabletimde deneyeceğim inşallah olur.

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Video'yu izledim, Güzel hazırladın yalnız bir eksik var bunuda belirteyim, Shealt mode 'yi açınca uygulamayı yüklediğiniz an, apk siliniyor, Ama yüklenen uygulamalarda gözüküyor ve Rahatlıkla kaldırılıyor.. Senin telefon Galaxy Mega ,Ben mega'da deneme şansım olmadı.. Belki onda kalkmıyordurda ayrı android sürümleri denedim , Hepsinde kaldırılabiliyor..

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
63
İstanbul
Video'yu izledim, Güzel hazırladın yalnız bir eksik var bunuda belirteyim, Shealt mode 'yi açınca uygulamayı yüklediğiniz an, apk siliniyor, Ama yüklenen uygulamalarda gözüküyor ve Rahatlıkla kaldırılıyor.. Senin telefon Galaxy Mega ,Ben mega'da deneme şansım olmadı.. Belki onda kalkmıyordurda ayrı android sürümleri denedim , Hepsinde kaldırılabiliyor..
Hakli olabilirsin, bilemem elimdeki tek cihaz bu.

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Bende de engelledi Media Fire Dangerous File Blocked
The file you attempted to download was determined to be dangerous. For your protection, MediaFire does not enable distribution of dangerous files.

Still have questions, or think we've made a mistake? Please contact support for further assistance.
Dedi.

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
Arkadaşlar Unequal şuan mobil linki yenileyemedi, Mega'ya yükledim indirebilirsiniz.. LİNK Tarayıcı üzerinden indir'e tıklayın direk iner.. Bunu kullandım ve sorunsuz şekilde bağlantı aldım..

kzyavc

Katılımcı Üye
20 Nis 2015
801
0
Virüs Programımı kapatayım mı bu da diğer RAT'lar gibi virüs algılıyor mu?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.