Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

kerim2133

Üye
12 Eki 2011
190
0
hocam bi sorum olacak simdi baska sehirde yasayan birine göndersem bu dosyayı kursa olur mu burdan yönetebilirmiyim

Rizelea53

Üye
24 Eyl 2012
96
0
Oncelikle elletinr saglik 2 sorum var
1- jar dosyasi baska programla aciyor, birlikte ac dedigimde ise hangi java dosyasiyla calistiricagimi bilmiyorum soylerseniz iyi olur
2- hangi portu acmamiz gerekiyor

WHIMSEY

Üye
3 Eki 2015
201
0
Ordu/Turkey
Üstad Whatsapp mesajlarını okumak için sanırsam root istiyor. Hata alıyorum çünkü. Yani büyük ihtimal öyledir. Teyit etmek için sorayım dedim :)

26 Ara 2015
114
0
S.a Krdes indirdimde Rar'ın İçincen '' DroidJack.Jat '' Diye bi uygulama çıkmadı bı yardım etsen sana zahmet yada bı lınk at ben ındırsem yenı lınkten ındırdım ama '' DroidJack.Jat '' Çıkmadı yanı ıcınden bı ılgılen sana zahmet

Bromity

Kıdemli Üye
19 Ocak 2013
2,883
0
Arkadaşlar video çektim bu mobil rat için. Video pek iyi olmadı , artık bi mikrofon alıcam :D
aDlO84.png

Rootsuz cihazlarda da tüm özellikleri çalışabilen tek mobil RAT!
Bazı Özellikler:
Whatsapp mesajlarını okuyabilme
Ön-Arka kameradan çekim yapabilme
Dosyalarına ekleme- silme yapabilme
Kameralardan video kayıt
Mikrofondan ses kayıt.
Ve daha fazlası..
Pass: UnequaL THT arada bosluk var.
https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=wBfGiHzaJ1I

YENİ İNDİRME LİNKİ

Virüs Total
https://virusscan.jotti.org/en-US/filescanjob/pwsajqz77f

Beğenmeniz bana en büyük destektir..

whatsapp mesajlarını açmaya tıkladığımda hacım root acces falan diyor hata veriyor o nedir birde telefonu yeniden başlatınca 2 saniye bağlantı geliyor gidiyor antivirüsüde yok

Son düzenleme:

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
whatsapp mesajlarını açmaya tıkladığımda hacım root acces falan diyor hata veriyor o nedir birde telefonu yeniden başlatınca 2 saniye bağlantı geliyor gidiyor antivirüsüde yok

Baglanti gelip gitmesi senle alakali sanirim dostum. Video süresince bağlantı hiç gitmedi. Wp durumu da, root izni istiyor

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.