Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

ziber

Yeni üye
11 Mar 2016
17
0
Yardım

Forumda yeniyim 6 saatdir bununla uğraşıyorum bir türlü kurbanla ratın arasındaki bağlantı gelmedi ne yaptıysam yardım edermisin konu için eline sağlık. :RpS_mellow:

AshlynBrooke

Katılımcı Üye
6 Tem 2012
296
0
Paris
Forumda yeniyim 6 saatdir bununla uğraşıyorum bir türlü kurbanla ratın arasındaki bağlantı gelmedi ne yaptıysam yardım edermisin konu için eline sağlık. :RpS_mellow:

Attırmadığım takla kalmadı benimde :) Ama yok bağlantı gelmiyor.

Unequal.

1337 Portumu check ettiğimde Açık görünüyor. Bunu teyit etmek için 1-2 tane Kurbana 1337 portu ile erişim yaptım. Sıkıntı yok.

Duck-Dns De bir sıkıntı yok Güncel.

Kendi telefonumda deniyorum Bu 35-40. Test serverim ama Mobil veriden hiçbir şekilde bağlantı alamıyorum. Local bağlantıdan deneme gereksiniminde bulunmadım çünki böyle bir şeye ihtiyacım yok. Bana Public bağlantı lazım oda şuanda olmuyor . Yardımcı olabilirmisin bana?

Son düzenleme:

Cyber-Sploit

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
278
1
Aydın
Ustam en yeni verdiğin Link'den denedim ama olmuyor, o 127.0.0.1 yerine kendi İP yazdım, ***.duckdns.org, http://***.duckdns.org denedim hiç biri çalışmadı... stealth mode'u da hem seçili denedim, hemde seçilmeden... bitürlü olmak istemiyo, Port Dinle diye başta dedim ve dinlenecek Portda aynı, hem Router'de hemde başta birde APK oluşturulan yerde...

Ads_z.png

Ads_z.png

Cyber-Sploit

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
278
1
Aydın
Ustam en yeni verdiğin Link'den denedim ama olmuyor, o 127.0.0.1 yerine kendi İP yazdım, ***.duckdns.org, http://***.duckdns.org denedim hiç biri çalışmadı... stealth mode'u da hem seçili denedim, hemde seçilmeden... bitürlü olmak istemiyo, Port Dinle diye başta dedim ve dinlenecek Portda aynı, hem Router'de hemde başta birde APK oluşturulan yerde...

Ads_z.png

Ads_z.png

arkadaşlar böyle bi durumda napmam lazım? darkcomet rat çalışıyo yani Portlarda sıkıntı yok ama Proğram saten Server kuramıyo

Unequal ektin beni :RpS_rolleyes:

tituspullo70

Yeni üye
11 Mar 2016
2
0
dostum telefon bağlandı fakat bilgileri alamıyor işlem yapıyor bekletiyor bu neden olur yardımcı oluran sevinirim

Cyber-Sploit

Katılımcı Üye
13 Eyl 2008
278
1
Aydın

Ads_z.png

Ads_z.png

herşeyi denedim, yeniden portları açtım, canyouseeme sitesinden portları test ettim hepsi açık, dedim sürümde mi sorun v3.3, v4.0 ve v4.4 denedim yine olmadı, dedim hadi java'dadır sorun, Java SE, JDK JRE güncelledim yine olmadı, engelleri yok ettim özelliklerden yine olmadı, bu sefer proğramın içinde türlü metodlar denedim ya yine olmadı... en son ümit artık farklı portlar ve farklı dnsler oda olmadı, bu arada güvenlık kapısı ne routerde açık ne windowsda nede antivirüsde

Bu "Oops! Something went wrong" bitürlü kaybolmadı :inv

XSPEEDX

Uzman üye
22 Haz 2015
1,037
1
TSK
herşeyi denedim, yeniden portları açtım, canyouseeme sitesinden portları test ettim hepsi açık, dedim sürümde mi sorun v3.3, v4.0 ve v4.4 denedim yine olmadı, dedim hadi java'dadır sorun, Java SE, JDK JRE güncelledim yine olmadı, engelleri yok ettim özelliklerden yine olmadı, bu sefer proğramın içinde türlü metodlar denedim ya yine olmadı... en son ümit artık farklı portlar ve farklı dnsler oda olmadı, bu arada güvenlık kapısı ne routerde açık ne windowsda nede antivirüsde

Bu "Oops! Something went wrong" bitürlü kaybolmadı :inv

Kendi ağına bağlı telefon yanılmıyorsam. Paketin yoksa bile Mobil Veriyi aç, internet olmasada bağlantı gelir..

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.