Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

eenneess5467

Yeni üye
29 Ara 2008
15
0
Dostum birşey dikkatimi cekti lamer olabilirim kusura bakma ...
1-) Port açarken 192.168.1.150 ip adresi ile port açtın ama programa girdiğinde o dns yerine 192.168.1.150 değil de 192.168.2.12 yazdın... port açarken ile programdaki farklı. Bu konuda yardımcı olur musun

eenneess5467

Yeni üye
29 Ara 2008
15
0
ben cmd - ipconfig yaptığımda ipv4 adresi olarak : 192.186.1.35 yazıyor . bunu programa mı yazacağım ben ?; Programa yazacaksam port açarkenki ip yazma yerine ne yazmam gerektiğin nasıl öğreneceğim

24 Ocak 2012
60
0
29
YOZGAT
java se yi de yükledim ancak yine görmüyor yine görmüyor. no ip yi yazdığımda görmüyor normal ip mi yazınca görüyor. Yapan bi kişi var mı farklı ağdan bağlanan ?

eenneess5467

Yeni üye
29 Ara 2008
15
0
Arkadaşlar port açarken modem arayüzündeki ip adresini yazacağımız yere cmd-ipconfig deki ipv4 adresini mi yazacağım ?

eenneess5467

Yeni üye
29 Ara 2008
15
0
Ustam şimdi ben anlamadım kusura bakma . Tamam ben şimdi cmd ye ipconfig yazdım 192.168.1.33 yazıyor port açarken de bunu kullandım . Peki programdaki o yere ne yazcam ? Yine aynısını mı yazacağım dns programı kullanmıcam kendi kendime deneyeceğim

24 Ocak 2012
60
0
29
YOZGAT
Ustam şimdi ben anlamadım kusura bakma . Tamam ben şimdi cmd ye ipconfig yazdım 192.168.1.33 yazıyor port açarken de bunu kullandım . Peki programdaki o yere ne yazcam ? Yine aynısını mı yazacağım dns programı kullanmıcam kendi kendime deneyeceğim

kendi ağındaki telefona deneyeceksen cmd ye ipconfig yazdığında çıkan ipv4 adresini gir port açarkende onu gircen programada onu gircen bende öyle yaptım.

eenneess5467

Yeni üye
29 Ara 2008
15
0
Öyle yaptıım ama sanki benim port açılmadı . bana öyle geliyor bunu nasıl test edebilirim açılıp açılmadığını bana yadımcı olur musun facebook team dan flan rica etsem ?

18 Haz 2009
80
0
deniyorum defalarca ama olmuyor hiçbir şekilde bu ratlar çalışmıyor Android RATlar da Pc için olan RATlar da çalışmıyor

Leqolas07

Üye
30 Tem 2012
118
0
yav bağlantı geliyor şimdide fonksiyonlar çalışmıyor yükleniyo da kalıyo sonra hata veriyo sorun nedir sizde çalışıyor mu sorunsuz

Bozkurtt42

Yeni üye
16 Ocak 2016
20
0
Konya
Önemli

Hocam bu apk yi jpg ye çevirebiyomuyuz ve kurbana nasıl göndereceğiz çok önemli yardım edin lütfen

Son düzenleme:

darkbul

Yeni üye
2 Tem 2016
2
0
kardeşim bi yardımcı olsan her şeyi halettim portlar açıldı server kuruldu ve bağlantıda sağlandı giriyorum fonksiyonlara hiçbiri çalışmıyor. Bekliyorum hata veriyor tekrar dene diyor bi stali etmek için çalışşan şu progreamı cidden ihtiyaç varda

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.