Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

gara375

Yeni üye
17 Tem 2009
11
0
hocam ellerine sağlık lakin bi sorum olcaktı programı kurdum port açma falan server oluşturma hepsi tamam lakin telefona kuruyorum duck dns kullanarak yaptım open port chektende kontrol ettim port açıldı sıkıntı yok.telefona kurunca programa düşüremedim bildirimde gelmedi yardımcı olurmusunuz teşekkürler

tht48

Yeni üye
10 Eyl 2015
25
0
Çalışmıyor Hata alıyorum yardım
Herşeyi Normal yaptım cihazım çıkıyor fakat butonlara tıkladıktan 2dk sonra retry hatası alıyorum lütfen yardım :secret

6 May 2014
231
0
L38gV0.png

nr9m1N.png

dblZ1n.png

https://www.youtube.com/watch?v=C0jXZbtVP-M

Yandex Disk

VirüsTotal

Şifre:tht

Not: Error vs hataları aşılmıştır. Yine de yapamadığınız şeyleri konu altından bildirebilirsiniz

Öncelikle teşekkür ederim çok yararlı bir konu olmuş çalıştırdım herhangi bir sıkıntı yok çalışıyor.
Programla ilgili sıkıntı yok, yalnız kurbana uygulamayı kurdurduk diyelim illaki en fazla 2-3 dakika sonra uygulamayı kapatacak açık bırakmayacak.. Kapatıldığında uygulamanın arkaplanda çalışmasını nasıl sağlarız ?

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Öncelikle teşekkür ederim çok yararlı bir konu olmuş çalıştırdım herhangi bir sıkıntı yok çalışıyor.
Programla ilgili sıkıntı yok, yalnız kurbana uygulamayı kurdurduk diyelim illaki en fazla 2-3 dakika sonra uygulamayı kapatacak açık bırakmayacak.. Kapatıldığında uygulamanın arkaplanda çalışmasını nasıl sağlarız ?
Uygulama kapandığında da çalışıyor zaten. Internet kapandığında çalışmaz

Forzaixx

Üye
24 Haz 2016
167
0
Eline, emeğine, yüreğine sağlık koca yürekli adam.
Bunun mobilden kontrol edilen versiyonu var mı ?

IlkayHD

Katılımcı Üye
25 Nis 2016
955
0
Normal Kardeşim Zaten Tüm Hack Programlarında Algılıyor.

Son düzenleme:

xmod752

Üye
18 Eyl 2015
150
2
29
Komut gonderiyorum komut telefona gelmiyo ama programda telefona bagli diye gösteriyo

korkmaz54

Yeni üye
6 Haz 2016
6
0
Usta Selamun Aleyküm ben bunu yapıcam fakat pc w10 ondan dolayı port açmıyor portsuz nasıl yapabiliriz format atamıyorum bilgisayarım orjinal

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.