Android Cihazı Hackleyin #UnequaL 30.06.2016 Yeni Sürüm

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
kardeş yeni upload ettiğin şeyde ratın kendisini bulamadım yolunu yazarmısın ayrıca videoyu izledim

laylaykom

Yeni üye
10 Şub 2012
9
0
Muhteşem birşey, çok teşekkürler.. Yalnız PM atamıyorum acaba sen bana atsan şifreyi olur mu?

maymaa2

Uzman üye
19 Tem 2013
1,532
0
programı inceledim ön arka kamera çekim yapamıyor interneti kesince rattan düşmüyor hala ratta görüküyor yani stabil değil whatsapp mesajlarını okumak istediğimde root gerektiğini yazıyor

Bunların Düzeltilmesi lağzım Kardeş

eflaki

Üye
30 Haz 2014
159
0
user gelir görürsünüz ama hiçbir özelliği stabil çalışmıyor 3 tane userim var denemek için attım hiçbirşey yapamıyorum

qopeli

Yeni üye
14 Kas 2007
12
0
Unequal bu droidjack ve Apple hakkında bir takım ekip çalışması yapabiliriz müsait olursan seninle bir contact kuralım droidjack sms silme olayında problem var kurban çok ama çok amatör bi Pro bu daha iyisi olması gerek yapacak adam bulsam yazdıracağım umarım hedefimi az çok anlamışsındır iyi forumlar

UNEQUAL

Emektar
4 Şub 2015
4,231
64
İstanbul
Unequal bu droidjack ve Apple hakkında bir takım ekip çalışması yapabiliriz müsait olursan seninle bir contact kuralım droidjack sms silme olayında problem var kurban çok ama çok amatör bi Pro bu daha iyisi olması gerek yapacak adam bulsam yazdıracağım umarım hedefimi az çok anlamışsındır iyi forumlar

Mukemmel bir projem var. Programsiz bir sekildr her ozelligi kullanmak icin. Çok yakında UnequaL farkiyla

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.