Android Cihazınıza Linux Yükleyin | Root Gerektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rolls

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
419
7
Konu 1 yıl olmuş açıanı birşey sormak istiyorum lg g3 de çalışırmı ? Bilenler cvp lutfen şimdiden teşekkurler

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
indirmede herhangi bir sürüm seçemiyoruz ben yüksek boyutlu olanı kurmak istiyorum

>>BULDUM<<

Son düzenleme:

velaz

Üye
5 Eyl 2010
108
0
Kardeşim ben 2gb sürümü buldum indiriyorum bu dosyayı nereye atacam benim elimde tplink wn722n adaptör var bunu kursam aircrack algılarmı diger nethunter deploy filan çalışmadıda

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
Kali dostası çok büyük olduğu için benim telefona yükleyemiyom küçük dosyalısı varsa nasıl yaparım
Telefon 8GB boş alan en fazla 2 gb oluyo başka nasıl yollardan yüklerim yardım edermisiniz

Connected

Katılımcı Üye
6 Haz 2016
772
1
P0EMqb.png

Böyle oldu napmalıyım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.