Android Cihazınıza Linux Yükleyin | Root Gerektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Bende cok sıkıntılı çıktı
Terminalde boyle oldu
zrZANR.png

Vnc gectim vnc hata veriyo simdi
3Y5Ddp.png

Lutfen yardim kardeş

complate linux installer den linux yapılandırmaya girip vnc server başat a tik koydunuzmu ve ekran genişliğini ve yuksekliğini ayarladınızmı?

tabletler için : ekran genişliği=1280
ekran yuksekliği=720

mrc2000

Katılımcı Üye
1 Şub 2015
870
0
complate linux installer den linux yapılandırmaya girip vnc server başat a tik koydunuzmu ve ekran genişliğini ve yuksekliğini ayarladınızmı?

tabletler için : ekran genişliği=1280
ekran yuksekliği=720

Hocam bendede aynı sorun var ve dediklerinize baktım sorun yok orda

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Hocam bendede aynı sorun var ve dediklerinize baktım sorun yok orda

o zaman sole yapıyosunuz dosya yöneticisi ne gidin 2 dosyayı attığınız klasorün içine girin
orada şöle bir şey olası lazım linux-dağıtımı.img.config bu dosayyı bir metin editoru ile açın ve
resolution olan kısma ekran çözünürlüğünü yazın

örn: resolution=800x480

kaydedin ve cıkın Linux u yeniden başlatın düzelecektir

Romantikbiodun

Yeni üye
24 Ocak 2016
8
0
linux başlata tıklayınca complete linux installer durdulurdu hatası alıyorum yardım lütfen

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.