Android Cihazınıza Linux Yükleyin | Root Gerektir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Karoelf

Yeni üye
5 Mar 2016
3
0
VNC connection failed
failed to connect to /127.0.0.1 (port5900):
connect failed: ECONNREFUSED (CONNECTİON REFUSED)
diye bir hata alıyorum

Kulubers21

Yeni üye
4 Eki 2015
6
0
Aga eline sağlık öncelikle güzel anlatmışsında
Ben hata alıyorum herşeyi indirdim fakat
Linuxu başlat dediğimde uygulama yanıt vermiyo diyo habire
Tüm gün uğraştım araştırdım yapamadım
Bi yqrdımcı olurmusun
Sony ixperia z2

THTCodeR

Üye
22 Eki 2015
162
0
Bir Şey Sorucam Bende Başlattığım Zaman İlk Çıkana n dedikten sonra 1lroot@serverserrano3g:/storage/extSdCard/Kali #
En Son Burda Kalıyor Buraya Ne Yazmam Lazım?

BufGix

Uzman üye
7 Ağu 2015
1,089
2
Phobos/Space
Aga eline sağlık öncelikle güzel anlatmışsında
Ben hata alıyorum herşeyi indirdim fakat
Linuxu başlat dediğimde uygulama yanıt vermiyo diyo habire
Tüm gün uğraştım araştırdım yapamadım
Bi yqrdımcı olurmusun
Sony ixperia z2

Kardesim yaptigin yorum icin sogol hatana gelirsek proje hala beta asamasinda oldugu icin bazi cihazlarda boyle bir hata oluyor l. Sahsen ben manual kod yazarak denedim ama vnc ye baglanamadim size tavsiyem google play de yeni surum geldikce indirip denemwk olur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.