Android Donup Kapanıyor

DiplO

Üye
29 Tem 2016
94
0
bursa
Selam arkadaslar,
Cihazim Alcatel cihaz orjinal onceden kasma filan yoktu hizli bir cihaz.

Olayı anlatayım:Okuldaydım veriyi actim instagrama girecektim girdim atti instadan sonra bir suru uygulama durduruldu hatasi verdi tamam fi,an dedim hep geldi surekli bende yeniden baslattim.
Kapandi acilmadi power tusuna 10 saniye filan basioi tuttum alcatel ekrani geldi smartmove ekrani bazen geliyo geldigi zaman sanki gta5 oynar gibi donuyo sonra kapanihyor

Bazen sansami bilmiyorum aciliyor cihaz pin kodunu girip dolasiyorum dosyalarima giriyorum donup kapaniyo

NOT:RECOVERY E ERISIMIM VAR ORDAN SIFIRLADIM ISE YARAMADI BACKUP DOSYASI VAR ODA OLMADI

DiplO

Üye
29 Tem 2016
94
0
bursa
Hocam cihaz cok degisik davraniyor bazen acilis ekrani geliyor bazen gelmiyor bazen gelip donuyor baze cihaz aciliyor ben islemicyle alakali olabilecebini dusunmuyorum

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.