Android Gelen Mail Nasıl Okunur ?

sokratez

Üye
26 Haz 2015
119
6
Zaman
Merhaba sistem üzerinde kayıtlı olan mail adresine gelen mailleri okumaya çalışıyorum.
Herhangi bir şekilde bu gelen mailleri nasıl okuyabilirim.
Java ile yazıyorum.

sokratez

Üye
26 Haz 2015
119
6
Zaman
Ekran kilidini açıp okumaktan bahsetmiyorum.
Yazılımsal olarak sistem üzerindeki kayıtlı mail adresindeki gelen mailleri okumayaçalışıyorum.
Bu nasıl yapılır veyahut yapılamazmı
Java kodu olur, terminal ile olur, c++ kodu mu söylersin, root mu atmak gerekir dersin, yazdığın java kodunu şu şu izinleri de ekleyip bak şu kütüphaneyle oluyor mu dersin artık nasıl olursa yolunu - bilgisini arıyorum.
Sorunun anlaşılmayan bir tarafı olduğunu düşümüyorum.

@zztri Bu konu hakkında teknik bilginiz varmıdır acaba ?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.