Android hack ve analiz araçları.1

ByZehirx

Yaşayan Forum Efsanesi
10 Şub 2012
12,438
2,048
35
Osmaniye 80
Zehir abi ilk konum biraz anlayış be he ?
:D Tavsiyelerinizi dikkate alacağım

Sorun yok :)
O bana ban atana diyorum
Bak gülücükler bırakıyorum (Bunu ihbar edin oo görür) benim 9 tane banım var ? 9 banı atanda şuan forumda yetkili degil hepiniz gittiniz işiniz bitince yetkiniz alıninca gurur yaptıniz "nasıl ya benim yetkim nasıl alınız ben şu yetkiye sahip :kisiliktim: dediniz gittiniz" ama bak 9 ban diyorum.

Lan ben bu forumda ne gördüm biliyonmu
Ban attı ertesi gun yetkisi alındı
Adam yetkisi alınacagini anlamış ? Giderken arkadam banlayip gıcık oldugum insalarıda görürüm diye ban atan adamlar tanıdım yıl 2017 açın arşiv bakın. Kim o ?

Konumuza dönelim elinize sağlık.

Anonimbirix

Katılımcı Üye
15 Mar 2021
781
167
Doğru diyorsun ayıp etmişler biraz sana karşı abi
Şakalarını bazen anlamıyoruz ama :D
Yeni konuma bakar mısın?

VirtualPrince

Yeni üye
30 Eki 2022
5
1
AndroRAT ; bu kötü amaçlı yazılım veri çalma ve casusluk yapabilir hatta ses kaydetme depolama verilerine erişim bile gösterebilir ekran görüntüsü bile kayıt edebilir kendini zararsız bir yazılımın içine saklayabilir ve trojan tekniği ile saldırı yapabilir bundan korunmanın yolu ilk başta kaynaksız dosyaları indirmemek ve cihazda antivirüs programı bulundurmaktadır.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Hackode; Hackode Ravi Kumar tarafından geliştirilen etiksel hackerları, penetrasyon testi ve çoğunlukla siber güvenlik profesyonelleri amaçlayan bir Android uygulamasıdır. Birçok tarama, exploit ve keşif içeren modül sunuyor. Keşif gibi birçok modüller ile Google Hacking gibi işler yapabilirsiniz, google dorklarını kullanarak açıklı siteleri bulmanıza yardım eder.
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
zANTI ; aynı nmap gibi ip tarama ağ tarama gibi özelliklere hizmet eden zanti açık portları görebilir kısacası ağ üzerinde hızlı bir analiz gerçekleştirebilir
Aynı zamanda Analiz ve saldırı yapabilir ilgili olduğu alan ağdır.

FaceNiff; FaceNiff, masaüstünde Firefox hacklemesi için Firesheep yazan aynı geliştirici olan Bartosz Ponurkiewicz tarafından geliştirilmiştir.
Öncelikle faceniff ağ trafiğini kontrol etmemize olanak sağlar adından da anlaşılacağı üzere Sniff yapmamıza olanak verir ve insanların çerezlerine erişim sağlayarak çeşitli sosyal medya hesapları çalabilir wi fi ağını takip edebiliriz.

Aispyer ; Aispyer, cep telefonu için hafif bir izleme uygulamasıdır. Bu uygulama, telefon numarasını, arama günlüklerini, tarama geçmişini, GPS konumunu, Facebook etkinliklerini, Habercileri ve WhatsApp kişilerini izlemenize yardımcı olabilir.

Diğer izleme uygulamalarıyla karşılaştırıldığında, Aispyer hafif boyutu ve göze çarpmayan özellikleri sayesinde öne çıkıyor ve cep telefonunun gücünü boşa harcamıyor, bu da onu hedef cihazda başarılı bir şekilde gizleyebiliyor.

Shark For Root ; wi fi ağlarında kimler olduğunu ağın genel durumunu görmeye olanak sağlar aynı zamanda internet trafiğimize çeşitli işlemler yapmaya yardımcı olur ( wireshark gibi)
Droidsheep; Droidsheep, Wi-Fi ağlarıyla oynamak isteyen güvenlik analistleri için geliştirilmiş etkili bir hack uygulamasıdır. Uygulama, web oturum profillerini bir ağ üzerinden ele geçirme yeteneğine sahiptir ve hemen hemen tüm hizmetler ve web siteleri ile çalışır.

Droidsheep uygulamasını başlattığınızda, tüm Wi-Fi ağ trafiğini izleyen ve izleyen ve etkin oturumların profillerini getiren bir yönlendirici görevi görür. Bu uygulama ile Facebook, LinkedIn, Twitter ve diğer sosyal medya hesaplarını yakalayabilirsiniz.

DroidSheep Guard, başka bir uygulama sürümü, ağlarda ARP-Snoofing tespit etmenize yardımcı olur, örneğin FaceNiff, Droidsheep ve diğer yazılımların saldırıları.
cSploit; Bağlandığınız Ağda bulunan cihazlara müdahale etmek icin ve Man in the middle saldırıları yapabilmek durumundadır ek olaraktan ; cihazın root yetkisine sahip olması gerekmektedir ve internet erişimi kesmek gönderilen paketleri analiz etmek kurbanın girdiği şifreleri bulma gibi şeyleri yapabiliriz bu araç ile.
Nmap;Sızma testlerinde ve uygulamalarında en çok kullanılan araçlardan birisi de nmap'tir. Bu araç tarama yaparak karşı bilgisayarın portlarını hedef alır. ... Bilgisayarların ve ağ makinalarının açık portlarının belirlenmesi ,çalışan servislerin taranması ve ortaya çıkarılması için yazılmış bir araçtır.
Tamamen özgür bir yazılım olup, hem Windowsta hem Linuxta hem MacOSta kullanılabilir.
Nmapin en genel kullanımı sızma testleri üzerinedir. İlk yapılacak iş ipconfig,ifconfig,iwconfig komutları gibi komutlarla IP adresi öğrenilir. Daha sonra nmap taramasına bırakılır ve nmap kısa bir zaman içinde size hangi portların açık olduğu veya filtreli olduğu, aramanıza göre kullanılan donanım yazılım bilgilerinin versiyon numaralarına kadar listeleyecektir.

Kusuruma bakmayın ilk defa konu açıyorum nereye açacağımı bilemedim eğer beğenirseniz devamı gelecek :)
Kusura bakmayın tekrardan hatalarım için
Ben internette blackshades diye birşey buldum acaba nasıl kuruluyor linki olan varsa atabilir mi?

Android telefonlarda mause ile ekranda istediğimiz gibi aktive sağlayan bir program var mı?

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.