Android için WiFi Repeatör programı lazım

whoamimonreal

Katılımcı Üye
10 Ara 2015
400
0
İzmir
Alt komşumuz ile ortak kullandığımız için Salonda çok iyi çeken net, odamda pek iyi çekmiyor. Bundan dolayı telefonu salonda bırakıp, telefondan wifiyi paylaşıp odamda Laptop'tan girmek istiyorum...

Nasıl yapabilirim?

XDarkDragonX

Yeni üye
14 May 2019
3
0
Xiaomi Mi WiFi 2 Sinyal Yükseltici var şuan kullanıyorum baya kullanışlı bir alet fiyatına göre (50 TL) 300 Mbps hız sunuyor ve istediğin şekilde biçimlendiriyor sun wifi ağını

mhmt1180

Katılımcı Üye
17 Eki 2013
801
18
router kullan kardeş modem niyetine geçiyor bende 2 alt komşumuzdan kullanıyorum gayet işe yarıyor diger turlu önceden laptoba my router adında program ile eve net yayıyordum ama işe yaramaz emın ol bu yöntemler router al kafan rahat etsın

Rozz

Uzman üye
19 Ağu 2019
1,386
47
Merhabalar,
O özellik bazı telefonlarda wifi paylaşıcı olarak geçiyor telefonunda öyle bir özellik varmı kontrol edebilirsin genelde oluyor.

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.