Android Keylogger -Bug Researchers

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mirdivist

Uzman üye
27 Haz 2013
1,358
0
THT'den
Konuyu Kitleyebilirmiyiz Alıntı Olduğu İçin Sitedeki Resimleri Birileri Silmiş//Elimde Yedeği Olmadığı İçin Resimsiz Kalmasıda Hoş Olmuyu Lütfen Konu Kilit

mlnklq

Üye
30 Ağu 2010
112
0
program sağlam bir program denedim ama karşıdaki kullanıcı bu programı aktıf edemez sizin aktif etmeniz lazım yanı anlayacağınız bu logger değil keylogger bilgi için teşekürler peki keylogger değilde logger varmı veya bula bilirmiyiz bilgi verirsen sevinirim

NeuTRa

Yeni üye
22 Eki 2012
24
0
İyi güzel hoş ama program arka planda çalışmıyor. Bildirimler kısmında programın çalıştığı belli oluyor. Bunu nasıl engelleyebiliriz ?

baktims

Yeni üye
21 Eki 2009
2
0
herşey iyi güzel ancak şöyle bir sorun var. menüye girdiğimizde kendisi görünüyor. malum görünmemesi lazım. misal note 3 son güncellemede menülerdeki proğramları gizle özelliği kaldırılmıştı...
klavyene sağlık.

emrernb

Yeni üye
30 Ocak 2015
1
0
Öncelikle paylaşım için Teşekkürler..kurulumu tamamladım ama karşı telefona kidlogger apk. dosyasınımı upload edip yollaycgım anlamadım. yardımcı olursan sevinirim.Teşekkürler

halilazaz

Yeni üye
18 Nis 2013
27
0
kilis
hay eline koluna yüreğine sağlık tek sıkıntı üst bildirim çubugunda görülmesi onuda artık bi şekilde kapatcaz :) uygulamalardan uygulamaya tıklayınca bildirimleri gösterin tickini kaldırınca kapanıyomuss :RpS_blushing:

Son düzenleme:

roxanavaliant

Yeni üye
2 Tem 2015
2
0
İstanbul
Kardeş ben anlamadım tamam bitirdim ama şu an bu neyi gözetliyor rehberimdeki kişilerimi benimle aynı wi-fi'a bağlı olanlarımı? sadece benimkileri gözetliyorsa ben bunu başka birine nasıl atacağım ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.