Android Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
Android Kulübü

Kulüp için gerekli izin TheKar1zma nickli Adminimizden ve ReLaD Moderatörümüzden alınmıştır...:)

Alımlar tekrardan açılmıştır. Kulüp üyesi olmak isteyenler profilime yazsınlar. Ardından sizlerle özel mesaj yoluyla iletişime geçeceğiz...
Kod:
[COLOR="DeepSkyBlue"] [U]Yönetimle beraber aldığımız ortak karar neticesinde kulüp de konu paylaşan kişilerin durumlarına,konu sayılarına,konu durumlarına gibi niteliklerine bakılarak imza verilmesine karar verilmiştir.Size tavsiyem yinede şansınızı deneyin,,konu filan bulamam derseniz ben size yardımcı olurum.Merak etmeyin,,imza da ekleyebiliriz size :) bence basvurun,bu firsatı kaçırmayın derim[/U][/COLOR]

Nl3EJO.png

Kod:
[CENTER][COLOR="Lime"]KULÜP ÜYELERİ

[COLOR="DeepSkyBlue"]

cTURKc
Uslanmax
Turkurdu
Nysky
BD4ANON
HackerBeys

.[LEFT][/LEFT]
[COLOR="SeaGreen"][/COLOR]
[/COLOR][/COLOR][/CENTER]

KATILACAKLAR BURAYA MUTLAKA BAKSIN. ÖNEMLİ​
ARKADAŞLAR İMZADAKİ RESİMLERİ YÖNETİM KENDİSİ VERİYOR. SİZ EKLEMİYORSUNUZ. BAZI ŞARTLARIMIZI YERİNE GETIRDİĞİNİZDE SİZEDE İMZA VERİLECEKTİR. TEKRAR EDİYORUM SİZ EKLEMİYORSUNUZ.EĞER EKLERSENİZ CEZA SEBEBİDİR ve UYARILMADAN BAN YERSİNİZ

Kulüp üyeleri şimdilik bu kadardır. Başvuran arkadaşlar ise kısa bir incelemeden sonra kulüp üyesi olacaktır. Eğer beklediğimizden fazla rağbet görürse, beklediğimizden iyi çıkarsa imzasına resim eklenecektir.

Android kulübünün amacı forum üyelerimize androidi tanıtmak,androidi sevdirmek ve androidde gelişmenizi sağlamak.

Peki bunu nasıl yapacağız?

Bu konu altından organize olacağız ve kulüp üyeleri arasında bilgi paylaşımı yaparak Android alanında kaliteli çalışmalar çıkartacağız.

Peki bu kulübe kimler katılabilir?

Google Android kategorisinde daha önceden paylaşım yapmış olan arkadaşlar başvuru yollayabilir.Hiçbir aktiflik göstermeyen arkadaşlar,kurallara uymayan arkadaşlar veya paylaşımda bulunmayan arkadaşlar kulüpten çıkarılacaktır

Kulüp için alınacaklar listesi

Sadece konu açabilecek kadar güvenilir kişi olun yeter.Haftada en az iki konu paylaşma zorunluluğu va.Imzalarda bu açtığınız konulara göre haftalık veriliyor ;)
Siz yinede başvurun. Uygun görülürseniz size gerekli görev verilecektir...

Ne tür çalışmalar yapacağız?

Android'e dair her şey olabilir.Yöntem, uygulama, özel editlenmiş uygulama, xposed modülleri. Aklınıza gelebilecek herşey. Konu sınırlaması yok

Peki ya rütbe alacak mıyız?

Hayır rütbe almayacaksınız ama yapacağınız paylaşımlarla öne çıkabilirsiniz. Kulüp içinde de bazı imkanlarınız olacaktır mutlaka. ;) Mesela imzadaki resim gibi *%* Ama öncelikle haketmeniz lazım ;)

Peki ya kurallarımız neler olacak?

1-Herşeyden öte saygılı, hoşgörülü ve yardım sever olmak.

2-Özel editlemelerde virustotal koymak

3- Forum kurallarına burda da uymak

4-Her hafta en az bir konu açmak

5-Uzaklaştırma cezası alanlar geçici yada kalıcı olarak kulüpten çıkarılacaktır

6-Paylaştığınız apklar,yöntemler vs, herşey için açıklama koymak

7-THT Yardım Merkezi'nde androidle ilgili konulara yardımcı olma

Katılmak isteyenler bana profilimden yazarak ulaşabilir.

NOT:BU KURALLARA UYMAYANLAR KULÜPTEN ATILCAKTIR

1N5nvA.jpg

Kod:
Katılmak isteyenler bana yazdıkça eklenecektir...

Ek olarak forum için Ar-Ge tarafından geliştirilen mobil uygulamayı alttaki linkten bulabilirsiniz...
http://www.turkhackteam.org/turkhac...-android-forum-telefonunuza-uyumlu-olsun.html

Son düzenleme:

Huaweis

Uzman üye
16 Tem 2016
1,236
0
Eline sağlık bu konularda iyi olsam katılırdım.

Son düzenleme:

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Forum için hayırlı olması dileğiyle.Senden de böyle bi klüp bekliyordum çok isabetli oldu.Başarılar dilerim.

DeneyimsizDenek

Özel Üye
20 Şub 2011
11,756
90
34
Gökyüzü
İyi çalışmalar arkadaşlar.Ben de takip edeceğim ve destekleyeceğim yapacağınız çalışmaları.Güzel projeler bekliyorum sizlerden

'Stabil

Uzman üye
4 Eki 2015
1,702
1
8
Başarılar, katılmayacağım ama katılacak arkadaşlarıma başarılar diliyorum.

20 Ağu 2016
174
1
hackland
meraba arkadaşlar ben supportman007,
bugün sizlere birkaç arşivden topladığım android için farklı programları paylaşacağım.

içerik:http://i.hizliresim.com/7A5YBP.jpg

indirme linki:Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

virüstotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...047c26fc54e5558cfc470e43/analysis/1477590244/

lütfen bir teşekkkürü çok görmeyin
NOT:birkaç hack arşivinden alıntıdır.
NOT:arkadaşlar virüstotalde virüs gösteriyor zaten bunlar hack aleti gibi birşey olduğu için normal ben hepsini kullanıyorum sıkıntı yok

rootsuz

Kıdemli Üye
10 Ağu 2015
3,482
0
meraba arkadaşlar ben supportman007,
bugün sizlere birkaç arşivden topladığım android için farklı programları paylaşacağım.

içerik:http://i.hizliresim.com/7A5YBP.jpg

indirme linki:Dosya.tc - ?cretsiz, H?zl? ve Kolay Dosya Payla??m?

virüstotal:https://www.virustotal.com/tr/file/...047c26fc54e5558cfc470e43/analysis/1477590244/

lütfen bir teşekkkürü çok görmeyin
NOT:birkaç hack arşivinden alıntıdır.
NOT:arkadaşlar virüstotalde virüs gösteriyor zaten bunlar hack aleti gibi birşey olduğu için normal ben hepsini kullanıyorum sıkıntı yok

Evet supportman iyi gidiyosun.İşte bunun gibi şeyler bekliyoruz arkadaşlar...Herşey olabilir

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Selamun Aleykum Tht ailesi bugün sizlere mobil olarak hem ip adresi hem siteye dos saldırısı yapmaya yarayan pc programı Loic in çakmasi mobil Loic i paylasacagim

oEaq2m.jpg

TIKLA INDIR
------------------------------------------
TIKLA VIRUS TOTAL

İyi Kullanmalar

İyi Forumlar..

YouKnowWho

Kıdemli Üye
9 Haz 2016
3,774
0
7
Uygulama Tanıtım : Joomla Security Scanner for Android

Bugün klübümüzde android sistemlerde joomla altyapısına sahib websitelerinin açıklarını arayan bir program tanıtıcaz. Basit görünümlü olup kolay kullanımı ile yeni başlayan arkadaşlara yardımcı olacağından eminim.Güvenlik taraması için verdiğiniz joomla sitedeki eklentileri tespit edip, o eklentilerde önceden bulunmuş güvenlik açıklarını exploit-db.com'da arayıp sonucu veren bir araçtır.

joomlasec1.jpg

joomlasec2.jpg

TIKLA INDIR

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.