Çözüldü Android Programlama (Sms)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Socialmm

Katılımcı Üye
8 Ocak 2017
854
1
Merhabalar Benim ihtiyacım olan çok küçük bir program var istediğim özellikte program için heryere baktım yok ama basit yapılabilir eğer müsait olan ve android programlama bilen bi kardeşim yardımcı olursa sevinirim program şöyle bi numara belirliycem ve buyuk kutucuğada smsler yazıcam ve her virgülle ayırdığım farklı bi sms olarak göndericek bu şekilde olucak mantıken çok zor değil gibi inşallah yardımcı olan çıkar teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

zztri

Yaşayan Forum Efsanesi
9 Tem 2015
10,053
4
390
Ankara
Baktım baktım da, yeni ihale aldık.. Benden program beklemeyin bu aralar. Bak pazar günü, sabah 7'den beri teklif hazırlıyorum.

*-*Alpagu*-*

Uzman üye
10 Tem 2012
1,866
1
Ankara / Zürih
[email protected] adresinden mail atabilirsen kaynak kodu atabilirim.

CafxAB.png

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Turkhackteam.org internet sitesi 5651 sayılı kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında "Yer Sağlayıcı" konumundadır. İçerikler ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır. Turkhackteam.org; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir. Türkhackteam saldırı timleri Türk sitelerine hiçbir zararlı faaliyette bulunmaz. Türkhackteam üyelerinin yaptığı bireysel hack faaliyetlerinden Türkhackteam sorumlu değildir. Sitelerinize Türkhackteam ismi kullanılarak hack faaliyetinde bulunulursa, site-sunucu erişim loglarından bu faaliyeti gerçekleştiren ip adresini tespit edip diğer kanıtlarla birlikte savcılığa suç duyurusunda bulununuz.